Європейський диплом

З 2017 року запроваджується програма «Подвійний диплом»: Вінницького кооперативного інституту та провідного польського ВНЗ – Вищої школи економіки, права та медичних наук (м. Кельце).

Video abspielen

Мрії збуваються вже сьогодні !

Випускники 9-х, 11-х класів, училищ та коледжів!

  • Ви маєте можливість отримати польський диплом у Вінницькому кооперативному інституті  та Коледжі економіки і права.
  • За період навчання ви опануєте польську мову у ВКІ, що пришвидшить отримання карти поляка.
  • Один семестр навчання проходитиме у Вищій школі економіки, права та медичних наук професора Едварда Ліпінського, місто Кельце (Польща). 
  • Наші студенти протягом усього семестру за кордоном отримуватимуть стипендію та матимуть дозвіл на офіційну роботу.
  • Отриманий диплом дозволить працювати у Європі та інших країнах світу за фахом:
   • ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ
   • ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ
   • МЕНЕДЖМЕНТ
   • ПРАВО
   • МАРКЕТИНГ

 

Вища школа Економіки, права та медичних наук ім. проф. Едварда Ліпінського:

„Університет знаходиться у центрі, в сучасному корпусі, площа якого становить близько двох тисяч метрів квадратних, що дозволяє йому бути одним із найбільших недержавних вишів у країні.

Розміщення будинку дуже зручне для роботи, науки та відпочинку як для працівників, так і для студентів.

Сьогодні близько 5000 студентів навчаються в школі на бакалавраті та в магістратурі на дванадцяти спеціальностях.

Університет Ліпінського –один із найпрестижніших вишів у Польщі. У рейтингах, які публікуються в польській пресі («Newsweek», «Polityka», «Wprost», «Rzeczpospolita»), заклад незмінно входить до числа найкращих університетів країни.

Завдяки своїм досягненням у сфері освіти та участі в суспільному житті Університет отримав численні нагороди та відзнаки. Серед них можна виділити статуетку «Лідер галузі» (у 2011 році в категорії „Європа“), „Крила“ (2002), «Спеціальні Крила з Діамантами“ (2004), „Крила Європи“ (2005), „Золотий Емерік“ (2002), „Орли Речі Посполитої“ (2003), „Європейська медаль“ (в 2004 і 2007).

ECTS ((European Credit Transfer System) і перелік заліків англійською мовою, які додаються до диплома, виданого Університетом, дозволяють студентові навчатись за індивідуальним планом, у тому числі і за кордоном. Університет отримав хартію Erasmus у „розширеному“ варіанті (PL KIELCE05) і його студенти (у тому числі іноземні) можуть протягом семестру або року навчатись в університетах Чеської Республіки, Данії, Німеччини, Латвії, Литви, Норвегії, Словаччини, Іспанії та Туреччини.

Кожен студент, навчаючись за кордоном в рамках програми Erasmus, отримує спеціальну стипендію 400 – 550 євро на місяць.
Студенти можуть отримати стипендію Міністерства освіти, можуть також отримати стипендію від Університету.“

Дружній візит

24 травня делегація Вінницького кооперативного інституту відвідала Вищу школу економіки, права та медичних наук ім. Едварда Ліпінського у м. Кельце.

Слід зауважити, що відповідно до угоди, укладеної нашими навчальними закладами три роки тому, такі зустрічі є традиційними. Однак цього разу, окрім студентської конференції, вперше відбулися дружні змагання волейбольних команд.

Відкрили конференцію проректор Вищої школи економіки, права та медичних наук ім. Едварда Ліпінського доктор Кшиштоф Вонторек та ректор Вінницького кооперативного інституту доктор Анатолій Драбовський.

Зі сторони Інституту виступили Наталія Горячкіна з доповіддю «Причини корупції та ефективність антикорупційних стратегій» та Ілона Ковальчук – «Боротьба з корупцією у країнах Європейського Союзу».

Це був не перший науковий досвід студенток, оскільки вини брали участь у міжнародній конференції, що проходила у Вінницькому кооперативному інституті в листопаді 2018 р.

 

О другій половині дня відбулися змагання двох волейбольних команд. Команда Інституту грала з сильною та досвідченою командою Вищої школи.

Перемогу у матчі отримали господарі змагань, що вчергове підтверджує високий рівень розвитку волейболу в Польщі (польські команди неодноразово ставали переможцями світових змагань). Однак наші спортсменки виявили неабияку наполегливість та стійкість.

У підсумку – перемогла дружба! Наш ректор, Анатолій Драбовський, запросив до Інституту волейбольну команду Вищої школи на матч-відповідь, який планується провести у наступному році. Запрошення було прийняте.

 

Завантаження документа

Відвідайте нас!

Корисні посилання

Інститут від А до Я

Вінницький кооперативний інститут та Коледж економіки і права
21009, м.Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 59

Офіційний сайт Вінницького кооперативного інституту та Коледжу економіки і права. Всі права захищені. © 2020