Дозвілля

Активна життєва позиція студентів Вінницького кооперативного інституту та Коледжу економіки і права в суспільному житті, забезпечення виховання духовності та культури студентів, формування лідерських якостей та розвиток особистості є невід’ємною умовою студентського життя.

Саме студенти є ініціаторами багатьох важливих і корисних справ, що проводяться і організовуються в інституті та за його межами. Це і вечори відпочинку, КВК, благодійні заходи, різні соціальні проекти тощо.

Також проводяться різноманітні традиційні заходи: день здоровя, дебют першокурсника, правові дебати, театральні постановки, спортивні змагання, концерти до Міжнародного дня студента, Дня закоханих, свята 8 березня. Щороку в інституті обирають містера та міс Вінницького кооперативного інституту.

Рада студентського самоврядування та вихователі гуртожитку залучають студентів до активної громадської роботи, організовують їхнє цікаве дозвілля. Гарною традицією стали вечори до свят Святого Миколая та Андрія Первозваного.

Також, в Інституті систематично проводяться заходи з організації тематичних виставок, вечорів, присвячених Дню захисника Вітчизни, української мови та писемності тощо.

Відвідайте нас!

Корисні посилання

Інститут від А до Я

Вінницький кооперативний інститут та Коледж економіки і права
21009, м.Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 59

Офіційний сайт Вінницького кооперативного інституту та Коледжу економіки і права. Всі права захищені. © 2020