Керівництво

В.о. ректора інституту, кандидат філологічних наук

Драбовська Віра Анатоліївна

Телефон: (0432) 61-65-63
E-mail:
 v.drabovska@gmail.com

Драбовська Віра Анатоліївна, кандидат філологічних наук, закінчила з відзнакою факультет іноземних мов Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «учитель англійської мови і літератури та німецької мови».

Після закінчення університету працювала на посадах викладача іноземних мов кафедр іноземних мов і англійської філології, доцента кафедри теорії і практики перекладу факультетів іноземних мов вищих навчальних закладів Вінниці, а також на посаді проректора з гуманітарної освіти та соціальних питань Вінницького кооперативного інституту.

У 2011 закінчила аспірантуру на кафедрі англійської філології Львівського Національного університету ім. І. Франка.

У 2016 р. захистила дисертацію за спеціальністю 10.02.04 «германські мови» на тему «Лінгвокультурологічна концепція лексикографії США».

Драбовська Віра Анатоліївна є автором понад 50 наукових публікацій з англійської філології, з яких понад 30 – у фахових виданнях України, 5 зарубіжних публікації (Угорщина, Сербія, Російська Федерація, Румунія, Іспанія), навчального посібника з англійської філології “The main differences between American and British English”, монографії та двох словників.

З 20.08.2019 – виконуюча обов’язки ректора Вінницького кооперативного інституту.

Почесний ректор інституту, доктор економічних наук, професор

Драбовський Анатолій Григорович

Телефон: (0432) 61-65-63
E-mail: 
rdag@vki.vin.ua

Почесний ректор Вінницького кооперативного інституту, доктор економічних наук, заслужений працівник освіти України, нагороджений знаками «Відмінник освіти України», «Василь Сухомлинський».

Народився у 1958 році у м. Вінниця. Після закінчення Київського торговельно-економічного інституту працював на різних посадах на підприємствах та організаціях торгівлі Після закінчення аспірантури у 1987 році захистив кандидатську дисертацію. Автор більше 70 наукових праць, навчальних посібників.

У 2013 р.  захистив докторську дисертацію.

Понад 15 років очолює навчальний заклад.

Проректор з науково-педагогічної роботи, в.о. директора коледжу, кандидат економічних наук, доцент

Мазур Галина Олександрівна

Телефон: (0432) 53-87-73

E-mail: prorektor211@gmail.com

Мазур Галина Олександрівна, кандидат
економічних наук, доцент Навчалася в Одеському фінансовому технікумі за спеціальністю «Фінанси» та отримала диплом молодшого спеціаліста, в Київському торговельно-економічному університеті за спеціальністю «Фінанси» – диплом спеціаліста, Київський університет ринкових відносин за спеціальністю
«Фінанси і кредит» – магістр з фінансів.
У 2013 році захистила дисертацію наукового ступеню кандидата економічних наук за спеціальністю «Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка» у Чернігівському технологічному університеті. У 2015 р. присвоєно вчене звання доцент кафедри «економіки, підприємництва та маркетингу». Автор 3-х монографій, понад 40 наукових статей та тезів, більше 35 різних методичних праць. З 1980 року працювала на посаді головного бухгалтера підприємств і навчальних закладів. Понад 15 років очолювала Вінницьку філію ВНЗ «Київський університет ринкових відносин».
З 02 вересня 2019 року призначена на посаду проректора з науково- педагогічної роботи.

Проректор з науково-методичної роботи, кандидат економічних наук, доцент кафедри

Білецька Наталія Вікторівна

Телефон: (0432) 53-87-73
E-mail: tukviynat@ukr.net

У 2006 році закінчила магістратуру Вінницького торговельно-економічного інституту Київського торговельно-економічного університету за спеціальністю «Облік і аудит». У 2014 році захистила кандидатську дисертацію в Центральній спілці споживчих товариств України Львівська комерційна академія за спеціальністю 08.00.03 „Економіка та управління національним господарством“ на тему «Організаційно-економічні засади державного регулювання аграрної сфери економіки України».

Автор понад 50 наукових та науково-методичних праць. Напрямок наукових досліджень: «Державна фінансова політика у сфері малого підприємництва».

За час викладацької роботи стала автором науково-методичних комплексів, методичних вказівок та близько 80 наукових праць

З 2016 р. по серпень 2020 року − проректор з навчально-педагогічної роботи, доцент кафедри фінансів, оподаткування і торговельного підприємництва (ПВНЗ Вінницький інститут конструювання одягу і підприємництва) З вересня 2020 року призначена на посаду проректора з науково-методичної роботи Вінницького кооперативного інституту.

Проректор із заочної та дистанційної освіти, кандидат економічних наук

Кашпрук Юлія Анатоліївна

Телефон (0432) 61-28-74
E-mail: zao105@vki.vin.ua

Кашпрук Юлія Анатоліївна народилася в м. Вінниця.

Освіта

  • 1999-2002р.р. – навчання у Вінницькому кооперативному технікумі, спеціальність «Бухгалтерський облік»
  • 2002-2005р.р. – навчання у Вінницькому торговельно-економічному інституті Київського національного торговельно-економічного університету, факультет обліку і аудиту
  • 2007-2013р.р. – аспірант кафедри економічної теорії Львівської комерційної академії
  • 2013р. – захистила дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук із спеціальності «Економіка та управління національним господарством» в Ужгородському національному університеті.

Досвід професійної діяльності

  • З 2002 року працює у Вінницькому кооперативному інституті, посада секретар-друкарка заочного відділення.
  • 2005-2008р.р. – методист заочного відділення Вінницького кооперативного коледжу економіки і права, викладач кафедри фінансів.
  • 2008-20016р.р. – завідувач заочного відділення Вінницького кооперативного інституту, доцент кафедри фундаментально-економічних дисциплін
  • З 01 вересня 2016 року – проректор із заочної освіти.

Сфера наукових інтересів

Є автором понад 25 статей. Наукові праці стосуються інституційного регулювання банківської діяльності,  міжнародного досвіду реформування банківських систем у розвинених країнах світу, інституційних реформ у банківських системах розвинених країн світу,  шляхів удосконалення стратегічного управління підприємством,  еволюції теоретичних поглядів на роль та економічну природу податків, впливу економічних, екологічних та соціальних чинників на формування сталого саморозвитку регіону.

Є співавтором монографії  «Інституційне регулювання банківської діяльності в Україні»

Відзнаки і нагороди

Неодразово  була нагороджена грамотами за досягнуті успіхи у професійній діяльності та зразкове виконання посадових обов’язків у Вінницькому кооперативному інституті.

У 2015 за вагомий внесок у справу розбудови і зміцнення економічних засад міста  була нагороджена грамотою від Виконавчого комітету Вінницької міської ради.

Відвідайте нас!

Корисні посилання

Інститут від А до Я

Банківські реквізити:

Вінницький кооперативний інститут

Наша адреса: м. Вінниця вул. Академіка Янгеля 59

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» МФО 300614

р\р UA513006140000026001000014101

код ЄДРПОУ 01788042

Електронна адреса: admin@vki.vin.ua

тел.: (0432) 61-29-68, (0432) 61-23-71

Вінницький кооперативний інститут та Коледж економіки і права
21009, м.Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 59

Офіційний сайт Вінницького кооперативного інституту та Коледжу економіки і права. Всі права захищені. © 2020