Склад

Склад Приймальної комісії:

Голова приймальної комісії:Драбовський Анатолій Григорович, ректор інституту.
Заступник голови приймальної комісії:Поджаренко Катерина Євгенівна, проректор з науково-педагогічної роботи.
Відповідальний секретар приймальної комісії:Кушнір Олена Юріївна, викладач кафедри фундаментальних та обліково–фінансових дисциплін
Заступник відповідального секретаря приймальної комісії:Вечірко Ольга Григорівна, викладач кафедри фінансів, обліку і аналізу
Відповідальний секретар відбіркової комісії:

Лукіянчук Світлана Михайлівна, викладач фундаментальних та обліково-фінансових дисциплін.

Уповноважена особа з питань прийняття та розгляду електронних заяв:

Сулима Яна Вікторівна, адміністратор з обробки інформації та програмного забезпечення ЄДЕБО

Члени приймальної Комісії:

 

Кирилюк Віталій Анатолійович,заступник голови правління Вінницької Облспоживспілки.

Прицюк Людмила Анатоліївна, проректор з науково-методичної робрти.

Якимчук Костянтин Дмитрович, директор коледжу, голова відбіркової комісії.

Горбатюк Ірина Савівна, вихователь гуртожитку.Мончак Віктор Іванович, керівник фізичного виховання, представник від профспілкової організації інституту.Мельник Діана Олегівна, представник від студентської ради інституту.

Для виконання покладених на Приймальну комісію завдань і здійснення нею своїх функцій відповідно до наказу ректора Інституту утворюються такі підрозділи Приймальної комісії:

    • предметні екзаменаційні комісії;

    • комісії для проведення співбесід;

    • фахові атестаційні комісії;

    • апеляційні комісії ;

    • відбіркова комісія з профорієнтаційної роботи;
    • відбіркова комісія з прийому документів та оформлення особових справ вступників до Коледжу економіки і права Вінницького кооперативного інституту.

СКЛАД  ВІДБІРКОВОЇ КОМІСІЇ з профорієнтаційної роботи

Голова комісії:

Гаєвська Олена Петрівна, практичний психолог

Секретар:

Немировська Інна Володимирівна, методист деканату

Члени комісії:

Колотій Світлана Василівна, декан факультету управління та права.

Петренко Микола Ілліч, завідувач кафедри фінансів, обліку та аналізу.

Гладка Наталія Михайлівна завідувача кафедри права.

Шмагельська Марина Олексіївна, завідувач кафедри економічної теорії, фундаментальних та соціально-гуманітарних дисциплін.

Дибчук Людмила Василівна,завідувач кафедри маркетингу та підприємництва.

Нагорняк Світлана Василівна, завідувач економіко-правового відділення коледжу.

Мельник Ерна Георгіївна, завідувач комерційно-технологічного відділення коледжу.

Вознюк Таїса Костянтинівна, завідувач кафедри товарознавчих дисциплін та комерційної діяльності коледжу.

Мамонов Петро Данилович, завідувач кафедри харчових технологій та ресторанного обслуговування коледжу.

Коваль Андрій Володимирович,завідувач кафедри суспільно-гуманітарних та правознавчих дисциплін коледжу.

Гринчук Тетяна Петрівна, завідувач кафедри фундаментальних та обліково-фінансових дисциплін коледжу.

Склад відбіркової комісії з прийому документів та оформлення особових справ

Голова відбіркової комісії:

Якимчук Костянтин Дмитрович, директор коледжу, голова відбіркової комісії.
Відповідальний секретар відбіркової комісії:Лукіянчук Світлана Михайлівна, викладач фундаментальних та обліково-фінансовихдисциплін.
Технічний секретар відбіркової комісії:Рябченко Ганна Володимирівна, секретар ректорату.

СКЛАД АПЕЛЯЦІЙНОЇ КОМІСІЇ Вінницького кооперативного інституту для розгляду апеляцій вступників на основі базової і повної загальної середньої освіти

Голова комісії:

    • Прицюк Людмила Анатоліївна, проректор з науково – методичної роботи.

Секретар комісії:

    • Вергелес Алла Василівна, викладача української мови, бібліотекар.
Члени комісії:
    • Василець Наталя Петрівна, вчитель географії НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія №6 Вінницької міської ради;
    • Яворський Геннадій Мстиславович, член комісії, вчитель-методист НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія №6 Вінницької міської ради, вчитель математики.
    • Іващук Галина Григорівна, вчитель історії України, вчитель вищої категорії Вінницького технічного ліцею.

СКЛАД АПЕЛЯЦІЙНОЇ КОМІСІЇ Вінницького кооперативного інституту для розгляду апеляцій вступників на основі здобутих раніше освітньо кваліфікаційних рівнів кваліфікаційного робітника, молодшого спеціаліста, освітнього ступеня бакалавра, магістра

Голова комісії:

    • Прицюк Людмила Анатоліївна, проректор з науково методичної роботи .

Секретар комісії:

    • Ільницька Юлія Броніславівна, завідувач відділу науково-пошукової роботи та управління якістю освіти та зовнішніх зв’язків.

Члени комісії :

    • Подзигун Олена Анатоліївна, доцент кафедри методики навчання іноземних мов Вінницького педагогічного університету.
    • Черненко Наталя Сергіївна, викладач кафедри економічної теорії, фундаментальних та соціально-гуманітарних дисциплін.
    • Колотій Світлана Василівна, доцент кафедри фінансів, обліку та аналізу.

Склад громадського штабу  приймальної комісії Вінницького кооперативного інституту

Голова штабу – Панасюк Микола Володимирович, голова правління Липовецької райспоживспілки.

Заступник Голови штабу – Федчишен В’ячеслав Андрійович, головний спеціаліст – юристконсульта Вінницької міської ради.

Члени штабу:

    • Кучинський Михайло Макарович, голова правління Шаргородської райспоживспілки.
    • Откидач Василь Іванович, приватний підприємець.
    • Біліменко Вікторія Іванівна, адвокат Вінницької колегії адвокатури.

Інститут від А до Я

Вінницький кооперативний інститут та Коледж економіки і права
21009, м.Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 59

Відвідайте нас!

Корисні посилання

Офіційний сайт Вінницького кооперативного інституту та Коледжу економіки і права. Всі права захищені. © 2019