Факультет управління та права

Шмагельська Марина Олексіївна, к.г.н.,

в.о. декана факультету управління та права

       Адреса: 61002, Україна, м. Вінниця,

вул. академіка Янгеля, 59, поверх 3, к. 303

email: marinashmahelska@gmail.com

Телефон: (0432) 61-29-81

 

Факультет управління та права – організаційний та навчально-науковий структурний  підрозділ Вінницького кооперативного інституту. Історія його існування – понад 13 років. Місія факультету – підготовка конкурентоспроможних фахівців, які здатні ефективно працювати в умовах ринкової економіки, управляти організаційними, соціально-трудовими, функціональними процесами на підприємствах різних форм власності. Підприємці, бухгалтери, економісти, ревізори, аудитори,  працівники фіскальної служби, маркетологи, менеджери, економічні радники, нотаріуси, адвокати, юрист-консульти, державні службовці – це неповний перелік професійного спрямування випускників факультету.

Підготовка фахівців за першим (бакалаврським) рівнем здійснюється за спеціальностями: 073 «Менеджмент», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 075 «Маркетинг», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 081 «Право», 071 «Облік і оподаткування». На факультеті здобувають вищу освіту випускники шкіл, коледжів та професійних училищ не лише м. Вінниці та Вінницької області, а всієї України. Відкриття нових напрямів підготовки фахівців, постійне розширення та інтегрованість навчальних програм спонукає до зростання числа студентів як денної, так і заочної форм навчання.

З 2017 року у Вінницькому кооперативному інституті запроваджена програма «Подвійний диплом». Студенти факультету управління та права після завершення навчання зможуть отримати два дипломи: Вінницького кооперативного інституту та Вищої школи економіки, права та медичних наук (м. Кельце, Польща).

Сьогодні факультет управління та права наслідує найкращі навчально-педагогічні традиції, накопичені більше, ніж за 90 років розвитку інституту. До складу факультету входять 4 кафедри: «Економічної теорії, фундаментальних та соціально-гуманітарних дисциплін», «Менеджменту, маркетингу та підприємництва», «Права», «Фінансів, обліку і аналізу». Завдяки натхненній праці та професіоналізму викладачів кафедр факультет здобув авторитет і користується повагою.

На факультеті сформувалися стійки традиції. Так, щорічно відбуваються міжнародні науково-практичні конференції здобувачів освіти та молодих вчених, в яких активну участь беруть студенти факультету, а також студенти вітчизняних і закордонних навчальних закладів. Їхні роботи друкуються у наукових збірниках. Діють наукові гуртки: «Маркетолог», «Сучасний підприємець», «Комерсант», «Фінанси та облік».

У вільний, від навчання, час студенти мають можливість реалізувати себе у загальноінститутських заходах, таких як: Дебют першокурсників, День студента, День закоханих, Кубок команд КВК, День сміху, Міс інституту, Містер інституту та різних студентських вечірках. Наші студенти  мають можливість займатися у гуртках художньої самодіяльності (вокальний, хореографічний), відвідувати спортивні секції з волейболу, баскетболу, футболу (чоловіча та жіноча команди), настільного та великого тенісу, легкої та важкої атлетики. Спортивні досягнення студенти факультету управління та права неодноразово демонстрували на різноманітних змаганнях: вони є чемпіонами серед ВНЗ Вінниччини, а також Універсіад, Спартакіад, чемпіонатів України.

Відвідайте нас!

Корисні посилання

Інститут від А до Я

Банківські реквізити:

Вінницький кооперативний інститут

Наша адреса: м. Вінниця вул. Академіка Янгеля 59

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» МФО 300614

р\р UA513006140000026001000014101

код ЄДРПОУ 01788042

Електронна адреса: admin@vki.vin.ua

тел.: (0432) 61-29-68, (0432) 61-23-71

Вінницький кооперативний інститут та Коледж економіки і права
21009, м.Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 59

Офіційний сайт Вінницького кооперативного інституту та Коледжу економіки і права. Всі права захищені. © 2020