Факультет управління та права

Факультет управління та права - організаційний та навчально[1]науковий структурний підрозділ Вінницького кооперативного інституту. Історія його існування - понад 14 років. Місія факультету - підготовка конкурентоспроможних фахівців, які здатні ефективно працювати в умовах ринкової економіки, управляти організаційними, соціально[1]трудовими, функціональними процесами на підприємствах різних форм власності. Підприємці, бухгалтери, економісти, ревізори, аудитори, маркетологи, менеджери, економічні радники, нотаріуси, юрист[1]консульти, державні службовці – це неповний перелік професійного спрямування випускників факультету.

Підготовка фахівців здійснюється за першим (бакалаврським) рівнем за спеціальностями: 073 «Менеджмент», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 075 «Маркетинг», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 081 «Право», 071 «Облік і оподаткування» та другим (магістерським) рівнем за спеціальністю 073 «Менеджмент».

На факультеті здобувають вищу освіту випускники шкіл, коледжів та професійних училищ не лише м. Вінниці та Вінницької області, а й всієї України. Відкриття нових напрямів підготовки фахівців, постійне розширення та інтегрованість навчальних програм спонукає до зростання числа студентів як денної, так і заочної форм навчання.

З 2017 року у Вінницькому кооперативному інституті запроваджена програма «Подвійний диплом». Студенти факультету управління та права після завершення навчання зможуть отримати два дипломи: Вінницького кооперативного інституту та Вищої школи економіки, права та медичних наук (м. Кельце, Польща).

Сьогодні факультет управління та права наслідує найкращі навчально-педагогічні традиції, накопичені більше, ніж за 90 років розвитку інституту. До складу факультету входять кафедри: «Гуманітарних, економічних та фінансово-облікових дисциплін», «Менеджменту, маркетингу та підприємництва», «Права».

На факультеті сформувалися стійки традиції. Так, щорічно відбуваються міжнародні науково-практичні конференції здобувачів освіти та молодих вчених, в яких активну участь беруть студенти факультету, а також студенти інших навчальних закладів. Діють наукові гуртки: «Маркетолог», «Сучасний підприємець», «Комерсант», «Фінанси та облік».

У вільний час студенти мають можливість реалізувати себе у загальноінститутських заходах, таких як: Дебют першокурсників, День студента, День закоханих, Кубок команд КВК, День сміху, Міс інституту, Містер інституту та різних студентських вечірках

Відвідайте нас!

Корисні посилання

Інститут від А до Я

Банківські реквізити:

Вінницький кооперативний інститут

Наша адреса: м. Вінниця вул. Академіка Янгеля 59

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» МФО 300614

р\р UA513006140000026001000014101

код ЄДРПОУ 01788042

Електронна адреса: admin@vki.vin.ua

тел.: (0432) 61-29-68, (0432) 61-23-71

Вінницький кооперативний інститут та Коледж економіки і права
21009, м.Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 59

Офіційний сайт Вінницького кооперативного інституту та Коледжу економіки і права. Всі права захищені. © 2020