ВІННИЦЬКИЙ КООПЕРАТИВНИЙ ІНСТИТУТ • КОЛЕДЖ ЕКОНОМІКИ І ПРАВА

Асоціація випускників

Асоціація друзів і випускників Вінницького кооперативного інституту

Любов до своєї Alma mater об’єднує випускників не лише у дні зустрічі, а й стала підґрунтям для об’єднання у громадську організацію. Чимало колишніх студентів Вінницького кооперативного інституту досягли значних успіхів у професійному зростанні та стали відомими фахівцями у своїй галузі. Тривале спілкування наштовхнуло їх на створення організації, яка б змогла допомагати рідному навчальному закладу, допомагати його колишнім випускникам брати участь у сьогоднішньому житті ВКІ.

Саме з метою об’єднання інтелектуальних, професійних, фінансових та інших можливостей у 2016 році було створено громадську організацію «Асоціація випускників і друзів вінницького кооперативного інституту». Хоч пройшло не зовсім багато часу від дня заснування, проте діяльність асоціації є дуже плідною:

    • організація конкурсів, культурно-масових та спортивних заходів;
    • видання науково-методичних збірників;
    • розвиток міжнародного співробітництва.

Членами асоціації є українські та закордонні підприємства, представники культури і науки, суспільні та політичні діячі, нинішні та колишні студенти Вінницького кооперативного інституту.

Якщо ти також любиш Вінницький кооперативний інститут – чекаємо на тебе у Асоціації випускників і друзів Вінницького кооперативного інституту. Долучайся до нашої великої команди.

Інститут від А до Я

Вінницький кооперативний інститут та Коледж економіки і права
21009, м.Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 59

Відвідайте нас!

Корисні посилання

Офіційний сайт Вінницького кооперативного інституту та Коледжу економіки і права. Всі права захищені. © 2019