Мабуть, усі українці знають, як виглядає будівля Верховної Ради України. Проте далеко не всім доводилось побувати усередині. 18 лютого 2020 року єдиний орган законодавчої влади України з екскурсією відвідали студенти Вінницького кооперативного інституту на чолі з викладачем Цигвінцев І. Г.


Під час екскурсії студенти на власні очі побачили сесійну залу, зону для брифінгу, синьо-жовтий прапор, який був внесений депутатами до сесійної зали Верховної Ради, картини, які прикрашають стіни приміщень уряду, зокрема, унікальну картину «Державотворення» знамениті кулуари Верховної Ради, балкон, звідки видно робочі місця народних депутатів, конференц-зала та багато іншого.


Завдяки професійному екскурсоводу студенти отримали значний масив корисної інформації, дізналися багато цікавих фактів з історії та сьогодення головного будинку Верховної Ради України, а також про роботу парламенту.


Наостанок, екскурсовод побажала студентам активно відстоювати свою громадянську позицію та залучатись до процесу законотворення.


Після завершення екскурсії студенти мали змогу ознайомитися з центром Києва та на власні очі побачити його архітектурні пам’ятки, а також відвідати музей «Становлення української нації», від якого у студентів залишилась неймовірна маса емоцій.

 

Відвідайте нас!

Корисні посилання

Інститут від А до Я

Вінницький кооперативний інститут та Коледж економіки і права
21009, м.Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 59

Офіційний сайт Вінницького кооперативного інституту та Коледжу економіки і права. Всі права захищені. © 2020