Цієї суботи, 1 лютого у  Вінницькому кооперативному інституті традиційно відбувся День відкритих дверей. В цей день майбутні абітурієнти, випускники навчальних закладів завітали на наш захід, та мали змогу отримати інформацію про коледж та інститут, спеціальності  та умови вступу.

На декілька годин фойє перетворився на інтерактивний майданчик для майбутніх вступників. Гості свята, одразу після реєстрації, отримали можливість поспілкуватись з провідними викладачами кафедр та завідувачами з питань вибору професії, порядку вступу до ВКІ та майбутнього працевлаштування.

До слова був запрошений ректор Вінницького кооперативного інституту Драбовська Віра Анатоліївна, яка ознайомила з історією та традиціями закладу, а також розповіла про особливості навчання та перспективи, які відкриватимуться перед тими, хто вирішить здобувати вищу освіту саме у нашому закладі освіти.

Старшокласники разом із батьками мали змогу не тільки ознайомитись з інформацією про ту чи іншу спеціальність, але й отримали можливість взяти участь у експериментах, познайомитися з науковими проєктами студентів, долучитися до майстер класів зі складання серветок та сервіровки столу та прийняти участь в інтерактивних квестах, які підготували представники різних кафедр за такими локаціями:

  • Фінансова фортуна
  • Ревізор
  • Двигун торгівлі
  • Food style
  • Teambuilding
  • Закон і порядок
  • Дебет/Кредит
  • Границя на замку

Про правила прийому на навчання, специфіку та ключові дати вступної кампанії 2020 року проінформувала відповідальний секретар Приймальної комісії-Кушнір Олена Юріївна.

Гостинність господарів та невимушена атмосфера спілкування сприяли тому, щоб допомогти молоді з фахом та напрямками підготовки. Особливо приємно, що така зацікавленість була присутня з боку молоді та їх батьків до навчального закладу, що свідчить про те,що наш заклад є справжньою кузнею кваліфікованих кадрів сучасного профілю.

Відвідайте нас!

Корисні посилання

Інститут від А до Я

Вінницький кооперативний інститут та Коледж економіки і права
21009, м.Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 59

Офіційний сайт Вінницького кооперативного інституту та Коледжу економіки і права. Всі права захищені. © 2020