Ректор інституту, доктор економічних наук, професор
Драбовський Анатолій Григорович

Телефон: (0432) 61-65-63
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ректор Вінницького кооперативного інституту, доктор економічних наук, заслужений працівник освіти України, нагороджений знаками «Відмінник освіти України», «Василь Сухомлинський».

Народився у 1958 році у м. Вінниця. Після закінчення Київського торговельно-економічного інституту працював на різних посадах на підприємствах та організаціях торгівлі Після закінчення аспірантури у 1987 році захистив кандидатську дисертацію. Автор 37 наукових праць, навчальних посібників.

У 2013 р.  захистив докторську дисертацію. Є керівником навчального закладу 15 років.


Проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат юридичних наук
Поджаренко Катерина Євгенівна

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Поджаренко Катерина Євгенівна, кандидат юридичних наук, доцент кафедри 

Народилася у місті Вінниця 

1994 –1997 здобувала освіту у Вінницький технікум м’ясної та молочної промисловості за спеціальністю «Правознавство» (диплом з відзнакою (ІД ВЕ № 000480).

1997 - 2002 роки здобувала освіту у Національній академії внутрішніх справ України за спеціальністю «Правознавство» (диплом з відзнакою (МВ № 10007672).

У 2002 році розпочала викладацьку діяльність на посаді викладача кафедри «Правознавство»  у вищому навчальному закладі ВМУРоЛ «Україна», м. Вінниця.  У 2008 році була переведена на посаду старшого викладача цієї ж кафедри, а у 2010 році була призначена заступником завідувача кафедри.

У 2010 році успішно відбувся прилюдний  захист дисертації наукового ступеню кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.09 (диплом ДК №  060406) у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка.

2015- 2018 роки працювала  доцентом кафедри «Правове регулювання економіки та правознавства» у ВННЕІ ТНЕУ (м. Вінниця).

Наукові інтереси: Удосконалення законодавства щодо розкриття та розслідування злочинів. Є автором понад 30 наукових та навчально-методичних рекомендацій; автор монографії «Криміналістичне забезпечення розкриття і розслідування злочинних порушень прав інтелектуальної власності».

Має практичний досвід юриста, понад п’ять років очолює безкоштовну юридичну приймальню.


Проректор з науково-методичної роботи, кандидат економічних наук
Прицюк Людмила Анатоліївна

 

Телефон: (0432) 53-87-73
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Народилась у м. Сокаль Львівської області. Після закінчення Київського торгово-економічного інституту у 1985 році розпочала свою трудову діяльність у Вінницькому кооперативному технікумі. У 1992 році здобула другу вищу освіту у Московському кооперативному інституті на педагогічному факультеті. З 2008 року обіймала посаду начальника відділу науково-пошукової роботи, інноваційних технологій та зовнішніх зв'язків. У 2008 році вступила до аспірантури у Львівську комерційну академію, у 2012 році захистила кандидатську дисертацію, автор 16 наукових праць та статей. З 1 вересня 2013 року призначена проректором з науково-педагогічної роботи.


 

 Директор Коледжу, доктор економічних наук (міжнародна атестація), професор, заслужений працівник вищої школи РФ
Якимчук Костянтин Дмитрович

Телефон: (0432) 61-27-94
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Народився у 1939 році. Закінчив Вінницький кооперативний технікум (1961р.), Київський торговельно-економічний інститут (1968р.). Працював в апараті Вінницької облспоживспілки. У 1972 році закінчив аспірантуру і захистив кандидатську дисертацію. Має науковий ступінь кандидата економічних наук, доктора економічних наук (міжнародна атестація), вчене звання  доцент, професор, звання «Заслужений працівник вищої школи Російської Федерації».

Автор і співавтор 5 монографій, 20 брошур, 81 наукових статей, більше 250 різних методичних праць.


 Проректор із заочної освіти, кандидат економічних наук
Кашпрук Юлія Анатоліївна

Телефон (0432) 61-28-74
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Кашпрук Юлія Анатоліївна народилася в м. Вінниця.

Освіта

  • 1999-2002р.р. - навчання у Вінницькому кооперативному технікумі, спеціальність «Бухгалтерський облік»
  • 2002-2005р.р. - навчання у Вінницькому торговельно-економічному інституті Київського національного торговельно-економічного університету, факультет обліку і аудиту
  • 2007-2013р.р. - аспірант кафедри економічної теорії Львівської комерційної академії
  • 2013р. - захистила дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук із спеціальності «Економіка та управління національним господарством» в Ужгородському національному університеті.

Досвід професійної діяльності

З 2002 року працює у Вінницькому кооперативному інституті, посада секретар-друкарка заочного відділення.

2005-2008р.р. - методист заочного відділення Вінницького кооперативного коледжу економіки і права, викладач кафедри фінансів.

2008-20016р.р. - завідувач заочного відділення Вінницького кооперативного інституту, доцент кафедри фундаментально-економічних дисциплін

З 01 вересня 2016 року – проректор із заочної освіти

Сфера наукових інтересів

Є автором понад 25 статей. Наукові праці стосуються інституційного регулювання банківської діяльності,  міжнародного досвіду реформування банківських систем у розвинених країнах світу, інституційних реформ у банківських системах розвинених країн світу,  шляхів удосконалення стратегічного управління підприємством,  еволюції теоретичних поглядів на роль та економічну природу податків, впливу економічних, екологічних та соціальних чинників на формування сталого саморозвитку регіону.

Є співавтором монографії  «Інституційне регулювання банківської діяльності в Україні»

Відзнаки і нагороди

Неодразово  була нагороджена грамотами за досягнуті успіхи у професійній діяльності та зразкове виконання посадових обов’язків у Вінницькому кооперативному інституті.

У 2015 за вагомий внесок у справу розбудови і зміцнення економічних засад міста  була нагороджена грамотою від Виконавчого комітету Вінницької міської ради.