Правники ВКІ вчилися працювати депутатами та з депутатами.

20-21 лютого в м. Вінниці відбувався тренінг «Діяльність народного депутата України та його команди» за програмою USAID РАДА. Учасниками програми були представники народних депутатів України.

За ініціативою народного депутата України Драбовського Анатолія Григоровича участь у програмі також брали Горячкіна Наталія,Мушинський Юрій,Яремко Марія,Ковальчук Ольга та Варшавська Інна, які є його представниками.

Метою проведення тренінгу було сприяння становленню відповідального, підзвітного і демократичного представницького органу – Парламенту України – шляхом:

· сприяння народним депутатам України в їх зусиллях із налагодження ефективної системи співпраці з виборцями і підвищення якості виконання їх представницьких повноважень;

· сприяння поширенню ініціатив громадянської освіти і моніторингу діяльності як Верховної Ради України, так і народних депутатів України, з метою покращення їх підзвітності виборцям;

· сприяння становленню незалежної законодавчої гілки влади у системі органів державної влади України шляхом підвищення ефективності чинних парламентських процедур.

Під час програми представники об’єднувалися в команди, де мали змогу реалізувати, створювати та висвітлювати свої ідеї у проєктах.

Відвідайте нас!

Корисні посилання

Інститут від А до Я

Вінницький кооперативний інститут та Коледж економіки і права
21009, м.Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 59

Офіційний сайт Вінницького кооперативного інституту та Коледжу економіки і права. Всі права захищені. © 2020