КОЛИ ІСТОРІЯ ОЖИВАЄ.

18 лютого після завершення екскурсії у Верховній Раді України, наші студенти мали змогу відвідати Музей становлення української нації з реалістичними фігурами історичних діячів України різних епох та сфер життя.
 
Кожен студент на власні очі побачив історію нашого народу та наших пращурів у 110-ти 3D фігурах видатних українців, мапах, картинах, починаючи від розбудови Київської Русі і до сьогодення. Студенти були вражені від того, що деякі фігури розмовляють.
 
Так фігура Володимира Великого запитує у відвідувачів, чи хрещені вони,а фігура Степана Бандери говорить «Слава Україні». Також у музеї були фігури сучасних діячів української культури – Джамали, Олега Скрипки, Кузьми Скрябіна та їхні пісні.
 
Відвідувачі музею дізналися, що фігури є зробленими не з віску, а з більш сучасного матеріалу – кібершкіри. Кожен студент після завершення екскурсії написав у книгу побажань свої враження та виразив свою вдячність від побаченого.
 
Під час екскурсії студенти отримали неймовірну масу емоцій та значний масив корисної інформації, дізналися багато цікавих фактів з історії та сьогодення. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відвідайте нас!

Корисні посилання

Інститут від А до Я

Вінницький кооперативний інститут та Коледж економіки і права
21009, м.Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 59

Офіційний сайт Вінницького кооперативного інституту та Коледжу економіки і права. Всі права захищені. © 2020