У Коледжі економіки і права Вінницького кооперативного інституту відбулось методичне об’єднання завідувачів відділень коледжів і технікумів Вінницької області.

Чи замислювались Ви про важливість інформаційної безпеки? Вмієте розпізнавати правдиву інформацію від маніпулятивної та які цифрові компетенції необхідні сьогодні викладачам?

Про усе це дізнались учасники тренінгу обласного методичного об’єднання завідувачів відділень, який відбувся 27 листопада 2019 року у Коледжі економіки і права Вінницького кооперативного інституту.

Захід розпочався із вітального слова Людмили Прицюк – проректора з науково-методичної роботи, Лесі Моторної – методиста ради директорів технікумів і коледжів Вінницької області, Тетяни Федчишиної – голови ОМО завідувачів відділень.

Тренінг провели викладачі Коледжу економіки і права ВКІ – Юлія Ільніцька та Ігор Цигвінцев.

Перша частина заходу була присвячена медіаграмотності та критичному мисленню в епоху постправди. Усі присутні мали змогу розпізнати фейкову та маніпулятивну інформацію на прикладах відео та текстових матеріалів; ознайомитись із прийомами маніпуляцій із даними; маркерами маніпуляцій та можливих фейків у телесюжетах, соціальних мережах та Інтернет-ЗМІ.

Під час другої частини учасники дізналися про цифрові компетенції, які необхідні викладачам та інструментами, які дають змогу визначити власний рівень цифрової компетенції.

За результатами тренінгу усі учасники отримали довідкові матеріали із цифрової грамотності та сертифікати.

Тому, хто править і сподівається правити і надалі, необхідне вміння спотворювати відчуття реальності.

Джордж Орвел