25 жовтня – студенти ВКІ відвідали Експоцентр Вінницької торгово-промислової палати.

Студенти ВКІ разом з завідувачем кафедри маркетингу та підприємництва Людмилою Дибчук та викладачами кафедри Таїсою Вознюк та Юлією Яровою в рамках тижня маркетингу відвідали експоцентр Вінницької торгово-промислової палати.
Цікавий кейс-спіч для студентів ВКІ на тему «Виставкова та ярмаркова діяльність у Вінницькому регіоні» провів заступник директора Експоцентру Вінницької торгово-промислової палати Борис Палатник.

Студенти дізнались про історію створення та розвиток Eкспоцентру, напрямки його діяльності, послуги та сервіси, які у ньому надаються.

В рамках ознайомлення з діяльністю Вінницької торгово-промислової палати студенти відвідали міжрегіональну виставку «Подільський ярмарок», де мали змогу дізнатись про особливості продуктів харчування та напоїв подільського регіону.

В рамках заходу було досягнуто домовленості про проходження виробничої практики в Вінницькій торгово-промисловій палаті та залучення студентів ВКІ до проведення виставок та ярмарок в Експоцентрі (як додатковий підробіток для студентів).