День відкритих дверей 20.04.2019

20 квітня 2019 року об 11 годині Вінницький кооперативний інститут гостинно відкрив свої двері. Майбутні абітурієнти, випускники навчальних закладів Вінниці та Вінницької області завітали на наш захід, для того, щоб отримати інформацію про коледж та інститут, спеціальності та умови вступу.

Колектив ВКІ запропонував учасникам заходу, майбутнім абітурієнтам, цікаву програму, а саме, квест за такими локаціями:

  • Фінансова фортуна
  • Ревізор
  • Двигун торгівлі
  • Food style
  • Teambuilding
  • Закон і порядок
  • Дебет/Кредит
  • Границя на замку

Знайомство розпочалося в фойє, свої інформаційні стенди розгорнули усі кафедри коледжу та інституту, де змогли себе цікаво презентувати. Гості свята, одразу після реєстрації, отримали можливість поспілкуватись з провідними викладачами кафедр та завідувачами з питань вибору професії, порядку вступу до ВКІ та майбутнього працевлаштування.
Відкрила захід Гаєвська Олена Петрівна, практичний психолог та викладач кафедри економічної теорії, фундаментальних та соціально-гуманітарних дисциплін, яка познайомила майбутніх абітурієнтів з керівництвом навчального закладу.

До слова був запрошений ректор Вінницького кооперативного інституту, доктор економічних наук, професор, заслужений працівник освіти України – Драбовський Анатолій Григорович, який ознайомив з історією та традиціями інституту, а також розповів про особливості навчання та перспективи, які відкриватимуться перед тими, хто вирішить здобувати вищу освіту саме у нашому закладі освіти.

З умовами та особливостями вступної кампанії 2019 року і нашими спеціальностями гостів заходу ознайомила відповідальний секретар приймальної комісії – Кушнір Олена Юріївна.

Також, майбутніх абітурієнтів зі своїм музичним номером привітали тріо «Інтонація».

Після урочистої частини гості заходу взяли участь у квесті, де проявили свою винахідливість, творчість та роботу в колективі.

 

 

 

Локація «Ревізор»

Локація «Фінансова фортуна»

Локація «Дебет/Кредит»

Локація «Границя на замку»

Усі учасники проявили себе як уважні, організовані та креативні майбутні абітурієнти! Тому за це, отримали смачний приз. А найспритніша команда отримала подяку за успішне проходження квесту від ректора інституту – Драбовського Анатолія Григоровича!

Нагородження

Спільне фото щасливих учасників квесту

Маємо надію, що майбутні абітурієнти оберуть саме наш Вінницький кооперативний інститут. Чекаємо на Вас у липні!