«День вишиванки»

Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувала студентка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. А поштовхом до реалізації ідеї та святкування стала вишиванка Ігоря Житарюка, яку він регулярно одягав на пари, як і чимало інших студентів.

 Леся запропонувала одногрупникам та студентам обрати один день і всім разом одягнути вишиванки. Спочатку вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України.

Не оминуло це свято і Вінницького кооперативного інституту. 16 травня студенти нашого навчального закладу стали учасниками чудової події «ВишиванкаФест», яка відбулась на території педагогічного коледжу.

Шалена кількість людей, незабутні номера та неймовірний оркестр надавали святу яскравого забарвлення. Але особливого фурору зробили  наші містера своїм запальним українським танцем та тендітна Каріна Ридванська надзвичайною піснею.

У програмі свята також були танцювальні флешмоби, «Козацькі забави», локації із автентичними стравами української кухні, «шалений вулик», бюті-локації, різноманітні фотозони для яскравих фото; не обійшлось і без майстер-класу по збірці автоматів.

Спеціальними гостями свята стали народний артист України Павло Зібров та боксер, інтерконтинентальний чемпіон Роман Головащенко.

Не забувайте, що ми живемо в прекрасній країні, такої більше ніде не знайдете: тут живуть традиції, тут запалюють вогні, тут здійсняються мрії.

«Любіть у коханні, в труді, у бою,

як пісню, що лине зорею…

Всім серцем любіть Україну свою —

і вічні ми будемо з нею!»

Дякуємо усім за участь!