31 жовтня 2019 року за ініціативи викладача Коваль Юлії Андріївни серед студентів І-ІІІ курсів Коледжу ВКІ був проведений круглий стіл на тему: «Здоровий спосіб життя».

Учасники круглого столу під керівництвом викладачів Коваль Ю.А., Гринчук Т.П., Островської І.Ю. підготували ряд презентацій щодо раціонального харчування, фізичної активності, дбайливого ставлення до себе, загартовування, правильного оточення, позитивного ставлення до життя та відмови від шкідливих звичок. Доповіді студентів були досить цікавими та пізнавальними.

По закінченню круглого столу викладачем Гринчук Тетяною Петрівною була проведена інтелектуальна гра-вікторина під назвою «Крок за кроком до здоров’я» за участі 2-х команд. Вікторина містила 4 конкурси, в рамках яких учасники продемонстрували та закріпили знання з даної тематики. За результатами гри журі визначило переможців.

Захід пройшов весело та повчально. За участь у круглому столі кожен студент отримав сертифікат, а капітани команд отримали відповідні грамоти.
Але головна мета заходу, щоб кожен з присутніх зрозумів, що немає нічого ціннішого в житті, ніж здоров’я!