Відкрите засідання наукового гуртка «СУЧАСНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

10.11.2022 в ауд. 203 доцентом кафедри гуманітарних, економічних та фінансово-облікових дисциплін Рузаковою О.В. був проведений відкритий захід гуртка «Сучасні інформаційні технології» на тему: «Використання електронної комерції в професійній діяльності» зі студентами груп ПД-221, Ф-221, ГРС-221.

Електронна комерція – це сучасна форма організації і здійснення господарської діяльності, відмінною рисою якої є використання загальнодоступних інформаційних систем та комп’ютерних мереж, об’єднаних Internet. Все більше компаній у світі впроваджують рішення електронної комерції у своєму бізнесі.

Найбільшою перевагою електронної комерції є суттєве зниження витрат на оформлення угоди та її подальше обслуговування. Тому бізнес-процеси, які можуть бути переведені на електронну основу мають потенціал зниження витрат на них, що у свою чергу призводить до зниження собівартості товару чи послуги.

Найвідомішим прикладом здійснення електронної комерції є Інтернет-сайт. Всі засоби створення сайтів можна поділити на дві групи.

    • Перша група методів створення сайтів – це традиційний метод шляхом використання мов програмування (php,html, javascript).

    • Друга група методів представляє собою методи автоматизованого створення сайтів: спеціальні конструктори сайтів.

Конструктори сайтів – це онлайн-системи, що дозволяють з готових шаблонів, типового набору блоків і складових створити сайт і розмістити його в мережі відразу ж.

 

 

 

В конструкторах можна безкоштовно створювати сайти. Якщо ж є потреба у сайті з багатим функціоналом, тоді можна перейти на платний тариф. При цьому необхідно враховувати, що вартість створення сайту виявиться набагато меншою, ніж створення сайту з нуля.

В конструкторі можна створити сайт всього за декілька хвилин. Достатньо обрати відповідний шаблон, наповнити сайт контентом (текст і графічні об’єкти) і сайт вже готовий. На створення ж та розробку сайту з нуля буде потрібно мінімум місяць в залежності від його складності.

Окрім цього, в конструкторах сайтів передбачений великий вибір шаблонів на будь-який смак різної тематики, є можливість навіть часткового редагування шаблону.

З появою конструкторів сайтів звичайні люди без спеціальних навичок отримали можливість самостійно розробляти свої проєкти.

Відвідайте нас!

Корисні посилання

Банківські реквізити:

Вінницький кооперативний інститут

Наша адреса: м. Вінниця вул. Академіка Янгеля 59

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» МФО 300614

р\р UA513006140000026001000014101

код ЄДРПОУ 01788042

Електронна адреса: admin@vki.vin.ua

тел.: (0432) 61-29-68, (0432) 61-23-71

Вінницький кооперативний інститут та Коледж економіки і права
21009, м.Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 59

Офіційний сайт Вінницького кооперативного інституту та Коледжу економіки і права. Всі права захищені. © 2022