Дебатний клуб

Дебатний клуб правового гуртка «Феміда» має багаторічну практику в підготовці студентів до Дебатних турнірів, удосконалення їхнього ораторського мистецтва, напрацювання навиків, доведення власної думки та участі в міських дебатних змаганнях, де наші студенти неодноразово займали призові місця.

Студенти, що відвідують дебатний клуб мають змогу щотижня брати участь у відкритих дебатах клубу на різноманітні теми. Тематика проблемних питань обирається з пропозицій учасників. Таким чином, вона є актуальною та цікавою для студентів усіх спеціальностей.

Основною метою діяльності Дебатного клубу є навчання активної студентської молоді публічним виступам, допомога у формуванні їх чіткої життєвої позиції.

Досягнення клубу:

Вже традиційно Дебатний клуб ВКІ приймає участь у всіх можливих турнірах.

Ми є неодноразовими переможцями міських турнірів, дебатних турнірів, що проходять в рамках діяльності Дебатного Клубу ВКІ між командами різних навчальних закладів м. Вінниці та Вінницької області. У 2014 році Дебатний Клуб розпочав співпрацю з Вінницькою дебатною школою. В результаті проведених тренінгів та турнірів команда ВКІ здобула перше місце в Дебатному турнірі на Осінній кубок.

Систематично проводяться навчання, тренінг-презентацій з методики інтелектуальної гри «Дебати», що організовує Всеукраїнська громадська організація «Федерація дебатів України».

У рамках розвитку дебатного руху Дебатний клуб правового гуртка «Феміда» співпрацює також і з учнями загальноосвітніх шкіл. 

 

Відвідайте нас!

Корисні посилання

Інститут від А до Я

Вінницький кооперативний інститут та Коледж економіки і права
21009, м.Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 59

Офіційний сайт Вінницького кооперативного інституту та Коледжу економіки і права. Всі права захищені. © 2020