МАЛЬОВНИЧИМИ КУТОЧКАМИ УКРАЇНИ

Якщо уважно подивитись на карту України, впадає в очі велика кількість назв сіл, містечок, міст. У кожного з них своя історія, а багато з них залишили про  себе пам’ять у наших серцях.

Ми часто приїздимо до Львова аби помилуватися надзвичайно красивим українським містом, мешканці якого зберегли та плекають нині  українські традиції. Кожен будинок вартий уваги, кожен має свою історію. Щоб її дізнатися треба просто завітати до гостинного міста.

Незабутні три дня у Львові….

5-7 квітня 2019 року студенти Вінницького кооперативного інституту здійснили подорож до одного з найгарніших міст Європи – до древнього Львова, метою якої було відвідання об’єктів культурної спадщини.

Під час екскурсії студенти, в супроводі викладача ‎ Гринчук Тетяни Петрівни, ознайомилися з чудовими історичними пам’ятками, цікавими архітектурними об’єктами та історією їх формування.

Завершальним акордом знайомства з містом Лева став Високий замок.
Магазини-майстерні з виготовлення шоколаду і шоколадних виробів, пряників, спеціалізовані магазини з продажу кави, сувенірні лавки також зацікавили студентів.

Ця поїздка залишила студентам приємні спогади, шквал емоцій та незабутні враження!

Карпати…

Для кожного з нас з Карпатами пов’язане якесь приємне, незабутнєвідчуття. Багато хто пройшов саме тут свій перший похід, зустрів  нових друзів, привіз безліч спогадів. Байдуже, що на Говерлу збираєшся вже не перший  раз… Адже знову і знову вона якась нова.

Якщо не вистачає вражень – побувайте в Закарпатті! Закарпаття – край «зеленого золота» – лісів, садів і виноградників, край мальовничих гір і полонин, багатих цілющими мінеральними джерелами. Рушимо у мандрівку вулицями древнього Ужгорода і розпочнемо її зі старовинного Ужгородського замку.

Чернівці –місто, яке варто відвідати, одне з небагатьох міст України, яке по праву вважається перлиною архітектури.

Одним з найвизначніших місць Чернівців є резиденція буковинських митрополитів, а тепер  – об’єкт світової спадщини ЮНЕСКО -університет імені Юрія Федьковича.

Хотин – головна пам’ятка Чернівецької області. Хотинська фортеця – свідок численних війн та баталій.

Протягом століть вона була центром розвитку ремесел і торгівлі, культури та економіки. Ця середньовічна красуня може багато розповісти тому, хто бажає вислухати її.

Чудове старовинне українське місто – Умань. Окраса Умані – парк Софіївка, національний скарб України, шедевр паркового мистецтва. Це царство води, зеленої природи та казки. У куточках парку, у скульптурах та павільйонах відтворені персонажі давньогрецьких легенд та міфів. Є в Софіївці фонтан «Змія», є острів Кохання посеред ставка, а на ньому – храм богині любові та краси Венери.

Перлиною моря називають Одесу. Найголовнішою пам’яткою Одеси є її культурний та історичний центр.

Тут і стародавні вузенькі вулички, і лагідне Чорне море, і величний оперний театр. А чого вартий морський порт України! До Одеси приїздить безліч туристів, щоб прогулятися легендарною Дерибасівською, піднятися Потьомкінськими сходами, побачити модернізований морський вокзал. Одеса щорічно зустрічає багатотисячні потоки гостей, які беруть участь у фестивалі гумору. Це свято неймовірне і враження від нього неперевершені! 

Багата пам’ятками Тернопільська земля. Однак,мова піде не про рукотворні архітектурні шедеври, а про природні. Тільки природі під силу створювати такі унікальні творіння, перед якими завмирають в безмовному захопленні люди. Мова іде про підземні гіпсові печери, якими надзвичайно багата Тернопільська область.

Київ – наша столиця! У Києві мирно вживаються й сучасне і старожитнє, вони ніби доповнюють одне одного, прокладаючи місточок з минулого в майбутнє. Здається, що кожна вулиця пов’язана з якоюсь знаменною чи трагічною подією в історії нашої Батьківщини.

Рідне місто Вінниця. Місто краси та любові. Воно розкинулося на берегах Південного Бугу. У Вінниці збереглося чимало історичних  місць і архітектурних пам’яток. Усі, хто вперше приїжджає сюди, хочуть пройтися по вулиці Соборній, подивитися на дивовижний фонтан, чиєю красою щовечора милуються сотні людей. А які милі серцю парки і сквери! Вінниця, як завжди, привітна, з квітучими каштанами, з трояндовими алеями, зі старовинними вулицями.

Красу завжди важко описати словами, краще побачити! 

Відвідайте нас!

Корисні посилання

Інститут від А до Я

Вінницький кооперативний інститут та Коледж економіки і права
21009, м.Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 59

Офіційний сайт Вінницького кооперативного інституту та Коледжу економіки і права. Всі права захищені. © 2020