Спортивне життя

Невід’ємною частиною формування загальної і професійної культури особистості сучасного фахівця-кооператора у вищому навчальному закладі є фізичне виховання. Якнавчальна дисципліна, обов’язковадля всіх спеціальностей, вона є також засобом оптимізації фізичного і фізіологічного стану студентів у процесі професійної підготовки.

Фізичне виховання студентів у вищих навчальних закладах здійснюється протягом усього періоду навчання. Фізична культура і спорт сприяють підвищенню і збереженню працездатності на тривалий час, зміцнюють організм, підвищують його опір захворюванням, позитивно впливають на функції всіх систем організму, що є надійним фундаментом успішної професійної діяльності фахівця.

В жовтні 2008 року, за рішенням ректора інституту А.Г. Драбовського, розпочато будівництво важкоатлетичної зали, яка відкрила свої двері у вересні 2009 року.

Спортивна зала має 6 важкоатлетичних помости, санітарний вузол, роздягальню та тренажерний зал, 9 штанг, гирі, гантелі.. Зал оформлений історичними даними розвитку важкої атлетики в Україні та,зокрема, у Вінницькому кооперативному інституті, а також наочними стендами.

Серед відвідувачів залу не лише студенти Вінницького кооперативного інституту, а й школярі загальноосвітніх шкіл та студенти середніх і вищих навчальних закладів. Змагання серед вищих навчальних закладів III – IVр.а. розпочалися для студентів Вінницького кооперативного інституту досить успішно.

Велике значення приділяється секційній роботі. У коледжі функціонують спортивні секції з важкої атлетики, легкої атлетики, волейболу,баскетболу,  футболу, настільного тенісу.Великою заслугою успішних виступів наших збірних команд коледжу є співпраця викладацького складу та студентів-спортсменів не байдужих до високих результатів, як в навчанні так і в спорті.

Відвідайте нас!

Корисні посилання

Інститут від А до Я

Вінницький кооперативний інститут та Коледж економіки і права
21009, м.Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 59

Офіційний сайт Вінницького кооперативного інституту та Коледжу економіки і права. Всі права захищені. © 2020