У ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ЕКОНОМІКИ І ПРАВА ВІННИЦЬКОГО КООПЕРАТИВНОГО ІНСТИТУТУ ВІДБУЛОСЬ ОБЛАСНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ЗАХИСТ УКРАЇНИ»

28 жовтня 2022 року відбулося онлайн засідання обласного методичного об’єднання викладачів навчальної дисципліни «Захист України».

Координатором відеоконференції, проведеної за допомогою сервісу Google Meet, виступив Фаховий коледж економіки і права Вінницького кооперативного інституту. Участь у конференції прийняли всі навчальні заклади області.

Захід розпочався із вітального слова Світлани КОЛОТІЙ – в.о. ректора Вінницького кооперативного інституту та Валентина Свинарчука – голови ОМО викладачів навчальної дисципліни «Захист України».

На засіданні обговорено ряд актуальних питань стосовно використання інформаційних і комунікаційних технологій та сучасних онлайн-сервісів у процесі вивчення навчальної дисципліни: «Захист України»

Зокрема, були розглянуті такі питання:

1. Використання ІКТ та сучасних онлайн-сервісів у дистанційній та змішаній формах навчання з навчальної дисципліни «Захист України» і в позакласній роботі з військово-патріотичного виховання молоді.

2. Оцінювання знань і вмінь студентів на заняттях з навчальної дисципліни «Захист України» з використанням сучасних онлайн-сервісів та застосунків: критерії, вимоги, педагогічні умови, методики.

3. Практикум. Використання сучасних онлайн-сервісів при викладанні навчальної дисципліни «Захист України».

4. Практикум. Використання веб-квестів та тренінгів в процесі викладання навчальної дисципліни «Захист України. Основи медичних знань».

5. Алгоритм дії студентів навчального закладу при оголошенні сигналу «Повітряна тривога».

Також було обговорено особливості впровадження в освітній процес закладів передвищої та вищої освіти нової навчальної програми з дисципліни «Захист України» та стратегію роботи обласного методичного об’єднання викладачів навчальної дисципліни « Захист України» на 2022-2023 н.р.

За результатами засідання усі учасники отримали програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників, збірник доповідей та сертифікати.

Відвідайте нас!

Корисні посилання

Банківські реквізити:

Вінницький кооперативний інститут

Наша адреса: м. Вінниця вул. Академіка Янгеля 59

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» МФО 300614

р\р UA513006140000026001000014101

код ЄДРПОУ 01788042

Електронна адреса: admin@vki.vin.ua

тел.: (0432) 61-29-68, (0432) 61-23-71

Вінницький кооперативний інститут та Коледж економіки і права
21009, м.Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 59

Офіційний сайт Вінницького кооперативного інституту та Коледжу економіки і права. Всі права захищені. © 2022