Тренінг «Перша домедична допомога»

Життя дається один раз, а обірватися може миттєво та непередбачувано. Тому, якщо є хоча б малесенький шанс зберегти його, допомогти людині, що потрапила в біду, просто необхідно ним скористатися. Для цього кожен має знати що робити, як правильно робити, а найголовніше – як взяти себе в руки і надати першу домедичну допомогу.

Саме тому, у Вінницькому кооперативному інституті в процесі вивчення біології вже стало традиційним проведення тренінгів з залученням сертифікованих інструкторів зі Студентського Братства Вінниччини за підтримки Громадської організації СБВ.

Під час тренінгу студенти розглянули правильний, затверджений всесвітніми протоколами, алгоритм дій при наданні першої домедичної допомоги. Навчилися оцінювати стан потерпілого, переводити його безпечне положення, проводити серцево-легеневу реанімацію, ознайомились, а більшість вперше побачили, з дефібрилятором та методикою роботи з ним.

Інструктори розказали і показали як діяти, якщо людина вдавилася, ознайомили з видами та методами зупинки кровотечі, порекомендували як допомогти людині під час епілептичного нападу.

Але найголовніше, що кожен студент зміг практично відпрацювати всі рекомендовані прийоми та методи.

Знання, а особливо вміння, отримані на подібних тренінгах, є безцінними, оскільки в кризовій ситуації людина вже не буде панікувати, а зможе надати адекватну першу домедичну допомогу і, можливо, врятує комусь найцінніше – ЖИТТЯ.

Викладач кафедри фундаментальних та обліково-фінансових дисциплін

Ю. А. КовальВідвідайте нас!

Корисні посилання

Інститут від А до Я

Банківські реквізити:

Вінницький кооперативний інститут

Наша адреса: м. Вінниця вул. Академіка Янгеля 59

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» МФО 300614

р\р UA513006140000026001000014101

код ЄДРПОУ 01788042

Електронна адреса: admin@vki.vin.ua

тел.: (0432) 61-29-68, (0432) 61-23-71

Вінницький кооперативний інститут та Коледж економіки і права
21009, м.Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 59

Офіційний сайт Вінницького кооперативного інституту та Коледжу економіки і права. Всі права захищені. © 2020