Польський ліцей гуманітарних наук та інформаційних технологій імені Януша Корчака уже розпочав святкування різдвяно-новорічних свят.

Так, 7 грудня у стінах ліцею відбулося свято до дня Святого Миколая.
 
 
Незважаючи лише на тримісячне вивчення польської мови, ліцеїсти уже з легкістю декламують вірші та співають пісні польською.
 
 
Привітання зі святом та побажання натхнення і успіхів у навчанні учні отримали від шанованих гостей: Дамяна Царцінскі, генерального консула Республіки Польща у Вінниці; Анатолія Драбовського, народного депутата України; Сергія Татусяка, голови Міжнародного товариства „Україна-Польща-Німеччина“; Василя Подоляна, голови правління Вінницького обласного союзу споживчих товариств; Андрія Костриці, директора ТОВ „БАРЛІНЕК ІНВЕСТ“.
 
Генеральний консул Республіки Польща Дамян Царцінскі, поспілкувавшись з учнями, відзначив значні успіхи юних ліцеїстів і подякував за підтримку польських традицій. З нагоди свята вручив кожному ліцеїсту солодкі подарунки та польські книги.
 
 
Опікується польським ліцеєм і народний депутат України Анатолій Драбовський, який привітав із прийдешніми святами і зазначив, що уже через пів року учні проведуть канікули у літніх таборах Польщі, де зможуть не лише відпочити, активно та з користю провести час у польських побратимів, а, в першу чергу, «підтягнути» польську мову.
 
 
Директор ліцею Ігор Цигвінцев, поінформував присутніх, що з нового року буде відкритий ще один клас для учнів 8 класу і запрошує усіх охочих приєднатися до дружної команди.
 
Ліцеїсти ж щиро вітають усіх українців та поляків з прийдешніми святами.
 

Відвідайте нас!

Корисні посилання

Інститут від А до Я

Банківські реквізити:

Вінницький кооперативний інститут

Наша адреса: м. Вінниця вул. Академіка Янгеля 59

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» МФО 300614

р\р UA513006140000026001000014101

код ЄДРПОУ 01788042

Електронна адреса: admin@vki.vin.ua

тел.: (0432) 61-29-68, (0432) 61-23-71

Вінницький кооперативний інститут та Коледж економіки і права
21009, м.Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 59

Офіційний сайт Вінницького кооперативного інституту та Коледжу економіки і права. Всі права захищені. © 2020