24-25 березня 2021 року відбулася студентська Міжнародна науково-практична конференція «ВІСНИК НАУКОВИХ ІДЕЙ МОЛОДІ»

Традиційно конференція проходить в приміщенні нашого інституту із великою кількістю учасників з різних міст. Свої публікації подали викладачі з 35 навчальних закладів освіти! Зважаючи на епідеміологічну ситуацію, захід проведено в дистанційному режимі на платформі Google Meet за участі доповідачів конференції. Пленарне засідання відбулось в конференц-залі лише за участі доповідачів (працівників навчального закладу) з дотриманням дистанції та всіх карантинних вимог. Але від цього конференція не стала менш цікавою!

Урочисто розпочала конференцію з вступним словом та привітаннями: виконуюча обов’язки ректора Вінницького кооперативного інституту кандидат філологічних наук, доцент Драбовська Віра Анатоліївна.

Зі змістовними доповідями на пленарному засіданні виступили студенти ВКІ згідно програми конференції:

Горячкіна Наталія Володимирівна з доповіддю на тему: «ВАКЦИНУВАННЯ ВІД COVID-19 – ПРАВО ВИБОРУ ЧИ ОБОВ’ЯЗОК» (науковий керівник: Горєлова Наталія Миколаївна- спеціаліст вищої категорії фахового коледжу економіки і права ВКІ.

Свята Діана Русланівна виступила з доповіддю на тему: «ЗАСТОСУВАННЯ ЗАХОДІВ ВПЛИВУ ЗА АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ» ( науковий керівник: Вітенко Захар Романович – кандидат історичних наук, доцент кафедри права ВКІ).

Також Чернілевська Олеся Геннадіївна доповіла про: «ЗМІСТ ФІНАНСОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ФОРМИ ФІНАНСУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ» ( науковий керівник: Вечірко Ольга Григорівна – викладач кафедри фінансів, обліку та аналізу ВКІ).

Антіпова Анна Андріївна, Мрищук Віолета Олександрівна з доповіддю на тему: «ЕКОЛОГІЧНИЙ АСПЕКТ РЕАЛІЗАЦІЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ» (науковий керівник: Шмегельська Марина Олексіївна – кандидат географічних наук, доцент кафедри економічної теорії, фундаментальних та соціально-гуманітарних дисциплін ВКІ).

Завершили наше пленарне засідання студентка Хлібович В.А., Крижанівська А.О. з доповіддю на тему: «АБОРТИ ЯК ЗАГРОЗА ЛЮДСТВУ» (науковий керівник: Петренко Володимир Іванович – кандидат історичних наук, доцент кафедри права).

Всі доповіді були цікавими та різносторонніми. Всього в конференції взяло участь 126 учасників і підготували 60 публікацій. По завершенню роботи конференції були підведені підсумки.

Відвідайте нас!

Корисні посилання

Інститут від А до Я

Банківські реквізити:

Вінницький кооперативний інститут

Наша адреса: м. Вінниця вул. Академіка Янгеля 59

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» МФО 300614

р\р UA513006140000026001000014101

код ЄДРПОУ 01788042

Електронна адреса: admin@vki.vin.ua

тел.: (0432) 61-29-68, (0432) 61-23-71

Вінницький кооперативний інститут та Коледж економіки і права
21009, м.Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 59

Офіційний сайт Вінницького кооперативного інституту та Коледжу економіки і права. Всі права захищені. © 2020