11-12 листопада 2020 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна наука: проблеми, перспективи, інновації».

Традиційно конференція проходить в приміщенні нашого інституту із великою кількістю учасників з різних міст України та Європи. Свої публікації подали викладачі з 54 навчальних закладів освіти! Зважаючи на епідеміологічну ситуацію, захід проведено в дистанційному режимі на платформі Google Meet за участі доповідачів конференції. Пленарне засідання відбулось в конференц-залі лише за участі доповідачів (працівників навчального закладу) з дотриманням дистанції та всіх карантинних вимог. Але від цього конференція не стала менш цікавою!

Урочисто розпочали конференцію з вступним словом та привітаннями: почесний ректор інституту доктор економічних наук, професор Драбовський Анатолій Григорович

та в.о. ректора кандидат філологічних наук Драбовська Віра Анатоліївна.

Зі змістовними доповідями на пленарному засіданні виступили:

dr Waldemar Cisowski- Podstawy prawne i uwarunkowania organizacyjne funkcjonowania uczelni wyższych w Polsce w okresie pandemii COVID-19, na przykładzie Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach,

dr Dariusz Palacz- Studia podyplomowe, celowość i zasadność prowadzenia.

dr Dariusz Palacz- Studia podyplomowe, celowość i zasadność prowadzenia.

mgr Kamil Rębosz- Nauczanie zdalne w czasie pandemii.

Також виступили з доповідями викладачі та студенти ВКІ згідно програми конференції.

Кандидат історичних наук, доцент кафедри права виступив з доповіддю на тему: «Більшовицький терор в Україні і проблеми реабілітації репресованих.

Кандидат культурології Мазуркевич Ольга Павлівна розповіла в своїй доповіді про культурологію на стику соціального і гуманітарного знання про людину і суспільство.

Велику зацікавленість присутніх викликала доповідь викладачки Коледжу економіки і права Яковець Олени Володимирівни на тему: «Трудове рабство в Україні».

Про розмежування тероризму від суміжних складів злочину доповів у своїй доповіді кандидат історичних наук ВКІ Вітенко Захар Романович.

Доктор економічних наук,професор ВКІ Петренко Микола Ілліч розповів з практичної точки зору про системний підхід та його роль у підприємницькій діяльності.

Завершила наше пленарне засідання студентка 1 курсу групи ПР(б)201 ВКІ Горячкіна Наталія Володимирівна з темою доповіді: «Адаптація української судової практики під час пандемії».

Всі доповіді були цікавими та різносторонніми. Всього в конференції взяло участь 145 учасників і підготували 128 публікацій. По завершенню роботи конференції були підведені підсумки.Відвідайте нас!

Корисні посилання

Інститут від А до Я

Банківські реквізити:

Вінницький кооперативний інститут

Наша адреса: м. Вінниця вул. Академіка Янгеля 59

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» МФО 300614

р\р UA513006140000026001000014101

код ЄДРПОУ 01788042

Електронна адреса: admin@vki.vin.ua

тел.: (0432) 61-29-68, (0432) 61-23-71

Вінницький кооперативний інститут та Коледж економіки і права
21009, м.Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 59

Офіційний сайт Вінницького кооперативного інституту та Коледжу економіки і права. Всі права захищені. © 2020