Міжнародна конференція

22-23.11.2022

22-23 листопада 2022 року у Вінницькому кооперативному інституті відбулася Міжнародна науково-практична конференція здобувачів освіти та молодих вчених «Молодь в науці: дослідження, проблеми, перспективи», співорганізатором  якої  була  Академія прикладних наук  ім. професора Едварда Ліпінського в Кельце (Польща). У  Міжнародній конференції взяли участь представники з 35 міст України та з за кордону.


Захід проведено  в змішаній очно-дистанційній формі, зокрема  для тих хто особисто немав можливості бути присутнім на конференції була створена платформа  Google  Meet. Теми, які були запропоновані для обговорення, та доповіді здобувачів освіти не залишили нікого байдужими.

Урочисто розпочав конференцію та привітав її учасників Почесний ректор Інституту, доктор економічних наук, професор Анатолій Драбовський, також з вітальними словами до учасників конференції звернулися  в. о. ректора Інституту, кандидат економічних наук  Світлана Колотій та dr Waldemar Cisowski, доктор соціологічних наук, декан факультету права та безпеки Академії  прикладних наук  ім. професора Едварда Ліпінського в Кельце.

На пленарному засіданні представили свої доповіді  Ewelina Górska-Krzysiek,   Natalia Pabiś, Кіра Савіна, Олександр Богутенко, Вікторія Хлібович, Марта Бедлевич та Анастасія Тисовська. Особливу увагу доповідачі звернули на такі питання: війни більшовицької росії проти України в 1917 – 1920 рр у контексті сьогодення; фейк та дифамація як засоби інформаційного терору; особливості управління інноваційною та інвестиційною діяльністю підприємства; менеджмент на прикладі ресторанно-готельної справи; територіальна громада як суб’єкт місцевого самоврядування; соціальні  патології в сім’ї та їх вплив на влаштування дітей у дитячі та виховні заклади; природні характеристики заповідника Biala Lugi. Тематика була представлена дуже різностороння і актуальна як для України, так і для країн Європи, про що засвідчує й активна дискусія після виступів здобувачів освіти.

Підвела підсумки роботи Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів освіти та молодих вчених  «Молодь в науці: дослідження, проблеми, перспективи» Людмила Дибчук, кандидат історичних наук, доцент, проректор з науково-методичної роботи, яка висловила подяку за змістовні доповіді та жваву дискусію учасникам. Відмітила, що  всього в роботі конференції взяли участь більше ста пятидесяти учасників, які підготували 120  наукових публікацій. За результатами роботи конференції всім учасникам будуть надіслані наукові збірники та сертифікати.

Відвідайте нас!

Корисні посилання

Банківські реквізити:

Вінницький кооперативний інститут

Наша адреса: м. Вінниця вул. Академіка Янгеля 59

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» МФО 300614

р\р UA513006140000026001000014101

код ЄДРПОУ 01788042

Електронна адреса: admin@vki.vin.ua

тел.: (0432) 61-29-68, (0432) 61-23-71

Вінницький кооперативний інститут та Коледж економіки і права
21009, м.Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 59

Офіційний сайт Вінницького кооперативного інституту та Коледжу економіки і права. Всі права захищені. © 2022