16 лютого Україна відзначає День єднання.

16 лютого Україна відзначає День єднання. Його президент України Володимир Зеленський запровадив з 2022 р. на тлі попереджень про можливу війну. Державне свято мало посилити консолідацію українського суспільства, проявити стійкість до зростання гібридних загроз та інформаційно-пропагандистського впливу на нашу свідомість.

День єднання – молоде свято. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу – показати усьому світові, що ми сьогодні – як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.

У цей день в Україні в містах і селищах піднімають державний прапор і виконують гімн. Приєднатися до святкування можна, одягнувши вишиванку, прикріпивши синьо-жовту стрічку до одягу, підтримати тих, хто зараз бореться за нашу свободу та мир на фронті.

Керівниками правознавчих гуртків ВКІ «Феміда» та «Правова політика» Анною Собчук та Оленою Яковець було проведено вікторину на тему «З Україною в серці». Участь у грі взяли дві команди «Незламні» та «Вільні». Кожен учасник зміг продемонструвати свої знання з історії, географії, культури України, а особливо, патріотичність та любов до своєї країни, що є досить актуальним в час боротьби українського народу за власний суверенітет. За результатами чотирьох конкурсів перемогу отримали «Вільні».

Українці за цей рік стали єдиною родиною. Ми вистояли жахливий 2022 рік і сподіваємося зустріти перемогу великого українського народу у 2023 році. Ми стійко даємо відсіч окупанту, який посягає на нашу незалежність, суверенітет, територіальну цілісність та соборність.  Шана всім, хто сьогодні стоїть на захисті нашої держави. Памʼятаймо тих, хто віддав своє життя за Україну!

Ми сильні! Ми вільні! Ми разом!

Корисні посилання

Банківські реквізити:

Вінницький кооперативний інститут

Наша адреса: м. Вінниця вул. Академіка Янгеля 59

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» МФО 300614

р\р UA513006140000026001000014101

код ЄДРПОУ 01788042

Електронна адреса: admin@vki.vin.ua

тел.: (0432) 61-29-68, (0432) 61-23-71

Вінницький кооперативний інститут та Коледж економіки і права
21009, м.Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 59

Офіційний сайт Вінницького кооперативного інституту та Коледжу економіки і права. Всі права захищені. © 2022