03-04 травня 2023 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція: «ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ НАУКИ ТА ОСВІТИ УКРАЇНИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ»

3 травня 2023 року у Вінницькому кооперативному інституті відбулося пленарне засідання Міжнародної науково-практичної конференції: «ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ НАУКИ ТА ОСВІТИ УКРАЇНИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ», співорганізатором якої виступила Академія прикладних наук ім. професора Едварда Ліпінського (м. Кельце, Польща). Конференція проходила із значною кількістю учасників з різних міст України та Європи. Свої публікації подали 85 науково-педагогічних працівників закладів освіти. Захід було проведено в змішаному форматі, оф-лайн в конференц-залі Інституту та на платформі Microsoft Teams у режимі он-лайн. Розпочала конференцію з вступним словом та привітаннями: в.о. ректора Вінницького кооперативного інституту, кандидат економічних наук, доцент Світлана КОЛОТІЙ.

Також із вітальним словом звернувся до учасників конференції Dr Dariusz PALACZ, професор факультету права та безпеки Академії прикладних наук ім. проф. Едварда Ліпінського в Кельце (Польща).

Першим виступив з доповіддю на пленарному засіданні Dr Dariusz PALACZ на тему «Korzyści i zalety wynikające z unijnego programu Erasmus Plus w kształceniu studentów oraz pracowników naukowych» («ВИГОДИ ТА ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ ЄС ERASMUS PLUS У НАВЧАННІ СТУДЕНТІВ ТА ДОСЛІДНИКІВ»). Зі змістовними доповідями на пленарному засіданні виступили викладачі Вінницького кооперативного інституту та Фахового коледжу економіки і права : Юлія КОВАЛЬ, викладач кафедри гуманітарних, економічних та фінансово-облікових дисциплін, кандидат педагогічних наук з доповіддю на тему: «ФОРМУВАННЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ КУЛЬТУРИ СТУДЕНТІВ В ОСВІТНЬОМУ СЕРЕДОВИЩІ ЗВО»

Ольга РУЗАКОВА, доцент кафедри гуманітарних, економічних та фінансово-облікових дисциплін, кандидат економічних наук виступила з доповіддю на тему: «ДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ У ВИЩІЙ ШКОЛІ ЯК СПОСІБ ПІДВИЩЕННЯ І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ». Олена КУШНІР, викладач кафедри фінансових, комерційно-технологічних дисциплін та готельно-ресторанного обслуговування доповіла про «ЗНАЧЕННЯ ТА ВАЖЛИВІСТЬ ОЦІНКИ РІВНЯ СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ».

Ірина ОСТРОВСЬКА, викладач кафедри фінансових, комерційно-технологічних дисциплін та готельно-ресторанного обслуговування виступила з доповіддю на тему: «ХМАРООРІЄНТОВАНЕ НАВЧАЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ЯК ПОВНОЦІННИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ ОСВІТИ».

Завершив наше пленарне засідання – Володимир ПЕТРЕНКО, кандидат історичних наук, завідувач кафедри права, який виступив з доповіддю на тему: «ДІТИ – ЖЕРТВИ ГОЛОДОМОРУ-ГЕНОЦИДУ 1931-1934 рр.».

Підвела підсумки Міжнародної науково-практичної конференції: «ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ НАУКИ ТА ОСВІТИ УКРАЇНИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ» – Людмила ДИБЧУК, к.і.н, доцент, проректор з науково-методичної роботи, яка висловила подяку за змістовні доповіді та жваву дискусію учасникам і зауважила, що всі доповіді були цікавими та різносторонніми. Всього в конференції прийняли участь представники із 25 навчальних закладів, подано до друку 55 публікацій.

Корисні посилання

Банківські реквізити:

Вінницький кооперативний інститут

Наша адреса: м. Вінниця вул. Академіка Янгеля 59

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» МФО 300614

р\р UA513006140000026001000014101

код ЄДРПОУ 01788042

Електронна адреса: admin@vki.vin.ua

тел.: (0432) 61-29-68, (0432) 61-23-71

Вінницький кооперативний інститут та Коледж економіки і права
21009, м.Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 59

Офіційний сайт Вінницького кооперативного інституту та Коледжу економіки і права. Всі права захищені. © 2022