Методичний семінар

17 березня викладачі кафедри гуманітарних, економічних та фінансово-облікових дисциплін взяли участь у методичному семінарі на тему: «Формування екологічної культури студентів в освітньому середовищі ЗВО», який провела викладач кафедри Юлія Андріївна КОВАЛЬ.

Екологічна культура студентів ЗВО – це інтегративна якість, яка дозволяє випускнику ЗВО через гармонізацію системи «людина – природа» найбільш адекватно визначити своє місце у навколишньому світі, максимально повно актуалізувати життєві ресурси, більш повно розкритися та проявити свої здібності в різних сферах життя та діяльності.

Основними засадами формування екологічної культури виступають:

1.          міждисциплінарний підхід у формуванні екологічної культури; систематичність та безперервність вивчення екологічного матеріалу;

2.           єдність інтелектуальних та емоційно-вольових засад у діяльності з вивчення та поліпшення навколишнього природного середовища;

3.           взаємозв’язок глобального, національного та краєзнавчого в розкритті екологічних проблем під час вивчення навчальних дисциплін.

Не менш важливою педагогічною умовою формування екологічної культури є застосування проєктних технологій у процесі формування екологічної культури та спрямування самостійної роботи студентів на виконання екологічних проєктів.

Під час методичного семінару обговорювались запропоновані педагогічні умови, досягнення ІКТ, провідні прийоми та методи викладання дисциплін, впроваджуючи які, можна підвищити рівень екологічної культури студентів. Особливу увагу доцільно також звернути на впровадження в освітній процес ЗВО інтегрованих занять, що будуть обєднувати  декілька дисциплін, тим самим підвищуючи мотивацію та інтерес до навчання.

Корисні посилання

Банківські реквізити:

Вінницький кооперативний інститут

Наша адреса: м. Вінниця вул. Академіка Янгеля 59

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» МФО 300614

р\р UA513006140000026001000014101

код ЄДРПОУ 01788042

Електронна адреса: admin@vki.vin.ua

тел.: (0432) 61-29-68, (0432) 61-23-71

Вінницький кооперативний інститут та Коледж економіки і права
21009, м.Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 59

Офіційний сайт Вінницького кооперативного інституту та Коледжу економіки і права. Всі права захищені. © 2022