28-29 квітня 2021 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція: «Науковий простір Європи»

28 квітня 2021 року у Вінницькому кооперативному інституті відбулося пленарне засідання Міжнародної науково-практичної конференції: «Науковий простір Європи», співорганізатором якої виступили керівники  Вищої школи економіки, права та медичних наук ім. професора Едварда Ліпінського (м. Кельце. Польща).   Конференція проходила із великою кількістю учасників з різних міст України та Європи.

Свої публікації подали 84 викладачі навчальних закладів освіти! Зважаючи на епідеміологічну ситуацію, захід проведено в дистанційному режимі на платформі Google Meet,  за участі доповідачів конференції.

Пленарне засідання відбулось в конференц-залі лише за участі доповідачів (працівників навчального закладу) з дотриманням дистанції та всіх карантинних вимог. Але від цього конференція не стала менш цікавою!

Розпочала конференцію з вступним словом та привітаннями: в.о. ректора кандидат філологічних наук, доцент кафедри економічної теорії, фундаментальних та соціально-гуманітарних дисциплін Вінницького кооперативного інституту Драбовська Віра Анатоліївна.

Також із вітальним словом виступив dr Waldemar Cisowski, доктор соціологічних наук, декан факультету права та безпеки Вищої школи економіки, права та медичних наук ім. проф. Едварда Ліпінського (м. Кельце. Польща).

 

Першим виступив з доповіддю на пленарному засіданні: Буряченко Олексій Валентинович, кандидат політичних наук Вінницького фінансово-економічного університету з темою доповіді: «Двопалатний парламент, як визначальний фактор реформи децентралізації та як основа політичної стабільності і економічного розвитку України».

Зі змістовними доповідями на пленарному засіданні виступили викладачі Вінницького кооперативного інституту та фахового Коледжу економіки і права :Осійський Юрій Олександрович, викладач кафедри природничих, правових та суспільних дисциплін фахового Коледжу економіки і права, доктор богослов’я з доповіддю на тему: «Особливості греко-католиків Закарпаття як початок возз’єднання українців з українцями» .

Петренко Володимир Іванович, кандидат історичних наук, доцент кафедри права Вінницького кооперативного інституту, виступив з доповіддю на тему: «Трагічні наслідки нацистської окупації Вінниччини в 1941р.».

Горобець Людмила Володимирівна, викладач-методист Вінницького кооперативного інституту доповіла про «Новітні інформаційні системи для розвитку бізнесу».

Завершила наше пленарне засідання – Шмагельська Марина Олексіївна, кандидат географічних наук, завідувач кафедрою економічної теорії, фундаментальних та соціально-гуманітарних дисциплін Вінницького кооперативного інституту з темою доповіді: «Переваги застосування інтерактивних технологій навчання під час викладання навчальних дисциплін .

Підвела підсумки Міжнародної науково-практичної конференції: «Науковий простір Європи» – Білецька Наталія Вікторівна кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту, проректор з науково-методичної роботи, яка висловила подяку за змістовні доповіді та жваву дискусію учасникам і зауважила, що всі доповіді були цікавими та різносторонніми.

Всього в конференції прийняли участь представники із 31 навчального закладу і подано до друку 60 публікацій.

Відвідайте нас!

Корисні посилання

Інститут від А до Я

Банківські реквізити:

Вінницький кооперативний інститут

Наша адреса: м. Вінниця вул. Академіка Янгеля 59

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» МФО 300614

р\р UA513006140000026001000014101

код ЄДРПОУ 01788042

Електронна адреса: admin@vki.vin.ua

тел.: (0432) 61-29-68, (0432) 61-23-71

Вінницький кооперативний інститут та Коледж економіки і права
21009, м.Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 59

Офіційний сайт Вінницького кооперативного інституту та Коледжу економіки і права. Всі права захищені. © 2020