У ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ЕКОНОМІКИ І ПРАВА ВІННИЦЬКОГО КООПЕРАТИВНОГО ІНСТИТУТУ ВІДБУЛАСЬ НАУКОВО-МЕТОДИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ В РАМКАХ МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ КРЕСЛЕННЯ, ОСНОВ СТАНДАРТИЗАЦІЇ, УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ ТА МЕТРОЛОГІЇ КОЛЕДЖІВ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

5 квітня 2023 року відбулась науково-методична конференція «Інноваційні технології в інженерній графіці, основах стандартизації, управління якістю продукції та метрології » в рамках засідання обласного методичного об’єднання викладачів креслення, основ стандартизації, управління якістю продукції та метрології коледжів Вінницької області Координатором відеоконференції, проведеної за допомогою сервісу Google Meet, виступив Фаховий коледж економіки і права Вінницького кооперативного інституту. Участь у конференції прийняли 48 викладачів та здобувачів освіти коледжів Вінницької області. Модераторами та організаторами заходу були проректор з науково-методичної роботи Людмила ДИБЧУК, завідувач кафедри фінансових, комерційно-технологічних дисциплін та готельно-ресторанного обслуговування Таїса ВОЗНЮК та голова ОМО викладачів креслення, основ стандартизації, управління якістю продукції та метрології Ніна ЯНЧУК. Захід розпочався із вітального слова Захара ВІТЕНКА – директора коледжу, Лесі МОТОРНОЇ – методиста ради директорів коледжів Вінницької області, Ніни ЯНЧУК – голови ОМО викладачів креслення, основ стандартизації, управління якістю продукції та метрології коледжів Вінницької області. На науково-методичній конференції було обговорено ряд актуальних питань стосовно використання інноваційних технологій в інженерній графіці, основах стандартизації, управлінні якістю продукції та метрології.
Зокрема, були розглянуті такі питання:
1. ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ У МЕТОДИЦІ ВИКЛАДАННЯ.
2. СУЧАСНІ ЗАСОБИ ВИКОНАННЯ КРЕСЛЕНЬ.
3. ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МЕТРОЛОГІЇ.
4. ІННОВАЦІЙНІ ЗАСОБИ ОЦІНКИ ТА АНАЛІЗУ ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ НА ПІДПРИЄМСТВІ.
5. РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ.
6. СВІТ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ.
За результатами науково-методичної конференції «Інноваційні технології в інженерній графіці, основах стандартизації, управління якістю продукції та метрології» її учасники отримали програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників, програму конференції, збірник статей конференції та сертифікати.

Корисні посилання

Банківські реквізити:

Вінницький кооперативний інститут

Наша адреса: м. Вінниця вул. Академіка Янгеля 59

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» МФО 300614

р\р UA513006140000026001000014101

код ЄДРПОУ 01788042

Електронна адреса: admin@vki.vin.ua

тел.: (0432) 61-29-68, (0432) 61-23-71

Вінницький кооперативний інститут та Коледж економіки і права
21009, м.Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 59

Офіційний сайт Вінницького кооперативного інституту та Коледжу економіки і права. Всі права захищені. © 2022