27.03.2015 р. відбулася зустріч студентів ВКІ з начальником Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області Мирославом  Проданом, а також з головою Кадрової ради Семеновим Євгеном.

Основна мета зустрічі – залучення молодих та креативних студентів до роботи в податкових органах Вінниччини.

Мирослав Продан запропонував майбутнім бухгалтерам та фінансистам долучитися до написання наукових робіт, тематика яких безпосередньо пов’язана з напрямами реформування податкової системи та модернізацією існуючої системи адміністрування податків і зборів. Роботи  студентів оцінюватиме комісія, яка  відзначить  цінними подарунками авторів самих креативних  пропозицій.

 «Нам потрібні свіжі ідеї, аби служба вдихнула по-новому. Думаю серед вас є світлі голови, які прагнуть себе реалізувати і поки я маю можливість – підтримуватиму  і допомагатиму найстараннішим. Час, коли людей оцінюють не за статусом і знайомствами, а за їхнім розумом – уже прийшов. Нам не потрібно шукати кадри в інших областях України чи закордоном. Впевнений, що надавши кожному із вас поштовх, ми зможемо реалізувати нестандартні й ефективні ідеї», − зазначив Мирослав Продан.

Тематику студентських наукових робіт можна переглянути тут.

 

Джерело: vector.vpv.in.ua