Take the challenge

Перша пара нового року стала першою не лише за назвою, а й за стилем. Цього року студенти навчалися багатьом корисним вмінням. Головною темою була багатогранність особистості. Найголовнішим завданням було допомогти особистості засяти новими гранями. І це вдалося у повній мірі.

«Ювелірами» стали тренери освітнього проекту «Take the challenge». Ще на урочистому концерті кожен з них коротко анонсував свій тренінг, що дало можливість студентам усвідомлено обирати свій урок. Та найголовнішим досягненням було те, що відвідування цих уроків було абсолютно добровільним.

Зокрема, були представлені майстер-класи по створенню власного бізнесу, розкрутки своєї сторінки в інстаграмі та реалізації життєвих цілей, обранню свого стилю та створенню іміджу, запам’ятовуванню важкої інформації та самонавчанню, вивчення англійської мови, менеджменту часу та вмінню публічно спілкуватись.

Велике дякуємо незамінним спікерам за чудову та докладну інформацію: Андрій Чорний (Чёрный Андрей), Оксана Лоянич, Игорь Цыгвинцев, Юлия Коваль, Сабадаш Марьяна, Olena Soloid, Геннадий Чепурной та Вера Ваганова. Також величезне спасибі “ Кобися Микола, Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna) та Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА за чудові м’які меблі, що дозволили зробити локації ще більш привабливими, Анатолій Драбовський за намети та конструкції, усім організаторам та волонтерам цього заходу.

Проект не завершено і у стінах Вінницького кооперативного щотижня відбуватимуться тренінги та майстер-класи, публічні лекції та панельні дискусії, на які ми запрошуємо усіх охочих прийняти виклик.