У Вінницькому кооперативному інституті відповідно до положення про Єдину державну електронну базу з питань освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 13 липня 2011 р. № 752, функціонує Програмний комплекс «Єдина державна електронна база з питань освіти» (далі – ПК ЄДЕБО).

Єдина державна електронна база з питань освіти - автоматизована система накопичення, оброблення, зберігання та захисту даних, у тому числі персональних, щодо закладів здійснюючих освітні послуги в Україні.

Власником ЄДЕБО є Міністерство освіти і науки України, розпорядником ЄДЕБОє державне підприємство «Інфоресурс», що належить до сфери управління МОН України.

Для забезпечення функціонування у Вінницькому кооперативному інституті ПК ЄДЕБО створена автоматизована система ЄДЕБО Інституту.

Кадрове забезпечення веб-сервісу ЄДЕБО-клієнт

Посадові обов’язки по використанню та забезпеченню безпеки експлуатації ПК  ЄДЕБО покладено на адміністратора й оператора з обробки інформації та програмного забезпечення ЄДЕБО Сулиму Яну Вікторівну та Ковбасюк Ірину Віталіївну.

Сулима Яна Вікторівна
Адміністратор з обробки інформації
та програмного забезпечення ЄДЕБО

Ковбасюк Ірина Віталіївна
Оператор з обробки інформації
та програмного забезпеченння ЄДЕБО

Адміністратор та оператор бази даних, у своїй роботі керуються керівними і нормативними документами України в галузі технічного захисту інформації та регламентуючими документами органу навчального закладу. Несуть усю повноту відповідальності за якість і своєчасність виконання завдань та функцій, покладених на них щодо захисту інформації.

Дані з цієї бази використовуються під час виготовлення:

- документів про освіту державного зразка;

- документів про вчені звання та наукові ступені;

- ліцензій на надання освітніх послуг та сертифікатів про акредитацію;

- студентських квитків;

- для отримання інших відомостей інформаційного характеру та обробки статистичних даних в інтересах навчального закладу, установ освіти для здійснення контролю та прийняття управлінських рішень.

Контакти:
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел.+380(432)27-57-02
вн.тел.2-37,
вул.Фрунзе 59, м. Вінниця, 21009