Вітаємо переможців Конкурсу рекламних проектів!

В листопаді 2017 року на базі Хмельницького національного університету відбувся VІII Регіональний Конкурс рекламних проектів, під егідою Української а

07-12-2017
Читати далі
Обласне методичне об’єднання

Світова фінансова криза 2008 рокубезцеремонно нагадала  нам, що неможна залишати господарство на фахових економістів та інших«технократів». До управлі

01-12-2017
Читати далі
Свіча пам’яті

До дня вшанування пам’яті убитих Голодомором 1932-1933 рр. 24 листопада 2017 р. у приміщенні Державного архіву Вінницької області відбулась виставка д

30-11-2017
Читати далі
У Вінницькому кооперативному інституті та Коледжі економіки і права відбувся День відкритих дверей

25 листопада у Вінницькому кооперативному інституті та Коледжі економіки і права відбувся День відкритих дверей. Гості свята  мали змогу детально озна

29-11-2017
Читати далі
Захід на тему: «Чи самостійно Ви приймаєте рішення»

21 листопада для студентів Вінницького кооперативного інституту  було проведено виховний захід на тему: «Чи самостійно Ви приймаєте рішення?». Студен

29-11-2017
Читати далі
Вітаємо!

Творча робота студентки групи ПРбз Ангеліни Драбати «7 кроків прокурора назустріч суспільству» ввійшла до 20 найкращих (зайняла 4-те місце) і була від

29-11-2017
Читати далі
Світ очима без насильства

Останнім часом насильство між членами сім’ї у повсякденному житті значно зросло. Це явище настільки стало звичне, що у багатьох сім’ях насильство не с

29-11-2017
Читати далі

Мацера Світлана Миколаївна, к. е. н.
декан факультету управління та права

Телефон: (0432) 26-54-89
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Історичний літопис факультету управління та права розпочався у 2008 році. Напрям підготовки фахівців було обрано ще у далекі 30-ті роки XX ст. і збережено до сьогодні. Бухгалтери, економісти, ревізори, інспектори, обліковці, податківці, маркетологи, аудитори, економічні радники, консультанти з економічних питань – це неповний перелік професійного спрямування випускників факультету. Факультет управління та права є основним організаційним та навчально-науковим структурним підрозділом ВКІ. Підготовка фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» здійснюється за такими напрямами: «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», «Маркетинг». Крім того, студенти, що отримали диплом бакалавра з обліку й аудиту та фінансів і кредиту, мають можливість продовжити навчання у стінах нашого інституту та отримати диплом спеціаліста з обліку й аудиту та фінансів і кредиту відповідно. На факультеті здобувають економічну освіту понад півтисячі випускників шкіл, технікумів, коледжів та професійних училищ Подільського регіону. Відкриття нових напрямів підготовки фахівців, постійне розширення та інтегрованість навчальних програм спонукає до зростання числа студентів як денної, так і заочної форм навчання.

Сьогодні факультет управління та права наслідує найкращі навчально-педагогічні традиції, накопичених за 85 років розвитку Вінницького кооперативного коледжу. До складу факультету входять 4 кафедри. Викладацький склад нараховує 68 осіб, з них 30 кандидатів наук (26 працює на постійній основі), 2 доктори наук, професори. Завдяки їхній натхненній праці та професіоналізму факультет здобув авторитет і користується повагою. Продовжується процес формування кадрового потенціалу – 30 викладачів навчаються в аспірантурі або є здобувачами вченого ступеня. Педагоги виступають організаторами, координаторами навчальної діяльності, менеджерами навчального процесу, а функція студента – зайняти активну дієву позицію, спрямувати свої зусилля на отримання високого результату, тому вони наполегливо навчаються, творчо розвиваються і розкривають свої таланти.

На факультеті вже сформувалися певні традиції. Так, стали постійними наукові студентські конференції економічного спрямування, в яких активну участь беруть студенти факультету, а також студенти вітчизняних і закордонних навчальних закладів. Кращі роботи друкуються у наукових збірниках.

Науково-педагогічний колектив факультету працює над виконанням держбюджетних тем:

- Кафедра фундаментально-економічних та суспільно-гуманітарних дисциплін – «Вдосконалення політики розвитку споживчого ринку Укоопспілки і Вінницької облспоживспілки та визначення шляхів розвитку ринку споживчої кооперації Вінницької області», науковий керівник – д.е.н., проф. Якимчук К.Д.

- Кафедра фінансів – «Організаційно-економічні та управлінські проблеми виробничих підприємств регіону», науковий керівник – д.е.н., проф. Петренко М.І.

- Кафедра обліку, аудиту та інформаційних технологій – «Оптимізація обліку та аудиту в системі споживчої кооперації Вінницької області», науковий керівник – к.е.н., доц. Ткаченко М.І.

- Кафедра маркетингу – «Шляхи підвищення ефективності маркетингових досліджень у споживчій кооперації», науковий керівник - к.і.н., доц. Дибчук Л.В.

У вільний від занять час студенти мають можливість реалізувати себе у таких загальноінститутських заходах, як Посвята в студенти, Посвята в козаки, День закоханих, Кубок команд КВК, День сміху, Міс інституту, свято випуску тощо.

 

На факультеті діє дискусійний клуб «Фінанси і сучасність», гуртки кафедр «Дебет-кредит», «Економіка та сучасність», «Інформаційні технології», «Маркетинговий підхід до планування діяльності підприємств споживчої кооперації», гурток поезії «Зелене гроно», студія сучасного танцю тощо.

Колектив факультету має й свої славні спортивні традиції. Щорічно на факультеті проводиться спортивне свято «Козацькому роду нема переводу», на якому демонструють свої здібності команди «Гайдамаки», «Подоляни», «Чумаки».

Спортивні досягнення студенти факультету неодноразово демонстрували на різноманітних змаганнях: вони є чемпіонами серед ВНЗ Вінниччини (2012 рік) й Універсіади 2009 року з настільного тенісу, вибороли друге місце в обласному чемпіонаті 2009 року з волейболу (дівчата), призери 2009 року в естафеті з легкої атлетики, призери турніру з важкої атлетики 2012 року.

Особистих успіхів досягли:

- Паламар Віталій Андрійович – кандидат у майстри спорту з важкої атлетики 2012 р.,

- Літвіновський Анатолій Михайлович – майстер спорту з жиму лежачи, 2011 р., кандидат в майстри спорту з важкої атлетики, 2012 р.

На факультеті існує певна система роботи з випускниками. Підтримуються постійні зв'язки через кафедри, проводяться зустрічі випускників, запрошуються до співпраці при проведенні конференцій, диспутів, виховних годин.

Розвиток Факультету економіки і підприємництва продовжується… Він впевнено і послідовно крокує до нових відкриттів, нових досягнень, нових перемог

Особистих успіхів досягли:

- Осіпов Олексій – чемпіон Спартакіади ВНЗ І-ІV рівнів акредитації Укоопспілки (2009 рік);

- Бабич Дмитро – друге місце на чемпіонаті України серед юніорів з важкої атлетики (2009 рік); третє місце на Чемпіонаті Україні серед ВНЗ агропромислового комплексу з важкої атлетики (2010 рік);

- Білошкурський Володимир – чемпіон області зі стрибків у висоту (2009 рік);

- Гуменний Ростислав – чемпіон області, рекордсмен інституту з бігу на дистанції 800м, 1500м, 3000м (2008 рік);

- Моісеєв Богдан – майстер спорту України з важкої атлетики; друге місце на Чемпіонаті Україні серед ВНЗ агропромислового комплексу з важкої атлетики (2010 рік);

- Паламар Андрій – кандидат у майстри спорту з важкої атлетики;

- Пилявець Анастасія – кандидат у майстри спорту з настільного тенісу, чемпіонка з настільного тенісу серед ВНЗ Вінниччини (2012 рік).

На факультеті існує певна система роботи з випускниками. Підтримуються постійні зв'язки через кафедри, проводяться зустрічі випускників, запрошуються до співпраці при проведенні конференцій, диспутів, виховних годин.

Розвиток Факультету економіки і підприємництва продовжується… Він впевнено і послідовно крокує до нових відкриттів, нових досягнень, нових перемог.

Майбутнє в руках професіоналів!!!