Шановні освітяни-кооператори!

 

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня працівника освіти! Дозвольте від імені усіх кооператорів області висловити вам велику вдячність і шану за гуманну і благородну справу - виховання підростаючого покоління.

Сьогодні в Україні відбувається процес реформування освіти, який в майбутньому дасть змогу нашій державі стати повноправним учасником європейського освітнього та наукового простору. На педагога покладається вирішальна роль у розвитку інтелекту, освіченості та творчого потенціалу молодих людей, що є підгрунтям для процвітання економіки, науки, культури нашої держави. Це і є майбутнє України, її конкурентоспроможність та імідж на міжнародній арені.

Бажаю вам успіхів і натхнення, здоров'я та достатку, талановитих студентів і нових досягнень на благо процвітання споживчої кооперації України !

В.В.Подолян
голова правління Вінницької облспоживспілки

 

Дозвольте від щирого серця привітати вас з Днем працівника освіти.

У цей святковий день є добра нагода висловити вам теплі слова вдячності та шани за професійну майстерність, віддане служіння обраній справі, розуміння нелегкої праці фахівців педагогічної ниви, доброту, чуйність та щедрість душі.

Викладач – це не тільки людина, яка долучає до знань, передусім, це носій духовності та моральних засад, це майстер, який виконує особливу громадянську місію – виховує та навчає молоде покоління українців, творить майбутнє нашої держави.

Зичу вам світлої долі, безмежного особистого щастя, здоров'я, достатку,бадьорості, душевного тепла та родинного затишку!

А.Г.Драбовський
ректор Вінницького кооперативного інституту