Хто сказав, що зима це - холодно? Хто сказав, що сніг і вітер - це неприємно? Коли з тобою хороші люди і звучить прекрасна поезія, тоді завжди на душі тепло, у будь-яку пору року.

21 листопада у читальному залі бібліотеки Вінницького кооперативного інституту відбулися поетичні читання. Організаторами і натхненниками цього незабутнього дійства стали Цигвінцев І.Г. та         Ваталін К., студент групи XT-161. Вони зібрали навколо себе когорту однодумців: звучали пісні, декламувались поезії, а найголовніше - було невимушене, щире, веселе, радісне і трепетне спілкування. Наші студенти: Горячкіна Н (група ПР-161), Ковальчук О. (група ПР-161), Поліщук А.(група ПР-181), Мушинський Ю. (група ПР-162), Ридвансько К. (група ОД-161), Семенова К. (група Ф-171) представили і свої, і вже знані поезії. Вони не побоялися оголити свою душу, винести своє дітищє –  свою поезію на розсуд глядачів.

Також на читаннях були присутні гості – студенти Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу. Вони розповіли про себе, свої мрії, свої уболівання, порадували присутніх і поезією, і вокалом.

Читає вірш студентка Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу

 

Читали вірші, брали участь в обговоренні й викладачі:

 Читає вірш перший проректор інституту, к.ю.н. Поджаренко К.Є.

 

Завідувач відділу практики, перепідготовки та працевлаштування Кирилюк Ніна Галактіонівна та к.філол.н., доцент Павлюк Віта Анатоліївна прочитали вірші своїх улюблених поетів, поділилися із учасниками своїми поетичними уподобаннями.

Виступає Кирилюк Н.Г.

 

 

Усі учасники нагороджені грамотами

 

Завідувач кафедри загальноосвітніх

дисциплін та фізичного виховання                             Лиса Галина Василівна