Студенство… що може бути прекраснішим? Постійний ритм, неймовірні емоції, вічні пригоди та незабутні подорожі.

         24-25 листопада наші студенти разом із неповторною Гринчук Тетяною Петрівною поїхали на екскурсію. Виїзд автобусом відбувся у п’ятницю ввечері. На початку, всі дружньо слухали музику, розмовляли, а згодом ніч все ж заколихала студентів. Вранці, ми відвідали Тунель кохання у м. Рівне, побували у замку Любарта м. Луцьк,  у фортеці графині Бони м. Кременець, а вже після обіду поїхали заселятися у чудовий готель «Панорама» м. Кременець.

    

  

  

Ввечері  наші студенти створили теплу атмосферу: з піснями, танцями та шаленим позитивом. Згодом усі розійшлися по номерах відпочивати.

Прокинувшись, вся команда відправилась до величної Почаївської лаври, де кожен знайшов для себе щось загадкове та чарівне.

Зворотня дорога була веселою та шумною, адже хтось із студентів ділився своїми враженнями, хтось розповідав забавні історії, а хтось просто насолоджувався божевільним вікендом.

         Таким чином, ми знову переконалися, що ВКІ – це наша маленька сім’я, від якої ми вже залежні. Дякуємо усім, хто творив з нами ще одну кайфову сторінку нашої кооперативної історії!