15 листопада у Вінницькому кооперативному інституті відбувся концерт, присвячений Міжнародному дню студента. Концерт розпочався вибуховим танцем у стилі хіп-хоп, який зарядив усіх присутніх у залі гарним настроєм завдяки чудовому хореографу Юліїї Грабар. Наші ведучі Гринчук Тетяна Петрівна і Подоляка Степан привітали усіх студентів з їх професійним святом, а сюрпризом для всіх стало відеопривітання адміністрації та викладачів нашого навчального закладу, яке підготувала Тетяна Петрівна.

Далі Мончак Віктор Іванович нагородив грамотами, медалями та подарунками найкращих спортсменів ВКІ.

Для ще веселішого студентського життя була проведена грошова лотерея. Двоє щасливчиків отримали як подарунок до свята по 100 гривень від ректора інституту Драбовського Анатолія Григоровича і директора коледжу Якимчука Костянтина Дмитровича та 10-ти студентам пощастило отримати по 50 гривень як подарунок від викладачів ВКІ. Але на цьому лотарея не зупинилась. Самим цікавим був розіграш заліків і екзаменів та закриття пропусків занять. Студенти були просто в захваті від такої лотареї.

Наступним був танець від наших студентів у стилі контемп. Цей незабутній та емоційний танець з великою кількістю підтримок підготували наші чудові Маціон Олена та Подоляка Степан.

Але це свято було б не таким емоційним без подарунку від наших чудових викладачів Гринчук Тетяни Петрівни, Ладаняк Інни Анатоліївни, Мончак Віктора Івановича та нашої співучої Юлії Поліщук. Вони підготували для студентів пісню, яка викликала масу овацій в залі, тому що це було дуже щире виконання. Гарно співають у нас не тільки викладачі, а ще й студенти. Веселі пісні для всіх підготували прекрасні студентки Савінова Валерія і Забєліна Даріна, а музичним супроводом, а саме грою на гітарі, порадував Курбатов Данило.

Ще одним подарунком став дуже красивий танець від наших чарівних дівчат, який також підготувала наша студентка Грабар Юлія.

І на завершення концерту Гринчук Тетяна Петрівна нагородила усіх студентів, які приймали участь у концерті грамотами та щирими обіймами.