Викладач спецпідготовки кафедри комерційно-технологічного відділення  Коледжу економіки і права  Вінницького кооперативного інституту Фіногєєва С.М. відвідала Міжнародний виставковий центр, де  з 13 листопада 2018 року, розпочала роботу найбільша професійна виставка індустрії гостинності в Україні — Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCh - головна професійна подія сектора HoReCa в Україні.

Експозиція форуму розділена на виставки: «Ресторан Експо», «Сучасний готель»,«Ресторан Прод Експо», «Світ скла та посуду», «Вендінг Експо Київ», Kiev Clean Expo, що дозволяє уявити весь комплекс товарів і послуг для готелів, ресторанів, а також клінінгове обладнання.

Близько 10 000 відвідувачів з усіх куточків України та зарубіжних країн відвідали виставку!

Сотні практичних майстер-класів та семінарів від топових шефів з усієї Європи, міжнародні конкурси та презентації.  

На виставці презентували увесь комплекс товарів і послуг для ресторанного і готельного бізнесу, інновації ринку, новітні технології і ефективне вирішення. Все необхідне для організації або модернізації бізнесу: від декору до професійної техніки.  

 

Саме тут можна побачити і отримати багато цікавих пропозицій і оригінальних товарів, ознайомитися з останніми новинками, новою літературою, дізнатися сучасні тенденції ринку, побувати на майстер кл асах з виготовлення шок оладу, хліба, напоїв.