7 листопада 2018 року у Коледжі економіки і права Вінницького кооперативного інституту викладачами кафедри фундаментальних та обліково-фінансових дисциплін Коваль Юлією Андріївною, Гринчук Тетяною Петрівною, Островською Іриною Юріївною та Ролінською Анною Олександрівною зі студентами груп Ф-171, ОП-171, ОД-161, ОП-161, Мнб-161, Фб-171 було проведено круглий стіл на тему «Гроші світу».

На початку засідання до учасників та студентів звернувся з вітальним словом ректор інституту Драбовський Анатолій Григорович, побажавши всім присутнім плідної та продуктивної роботи.

Під час круглого столу обговорювались актуальні питання, а саме: значення грошей у сучасному суспільстві, виникнення гривні та особливості становлення національної грошової системи України, досліджувався шлях долара від національної до світової валюти, виникнення європейської валюти, інтернет-банкінг, банківські метали, молодіжне лізингове кредитування, закордонні депозити для українців, сучасний стан валютного ринку України та проблеми конвертованості гривні, перспективи та проблеми розвитку фінансових відносин України з Міжнародними фінансовими організаціями. Жвавого обговорення набула тема про світові криптовалюти.

 

Виступ студента групи Ф-171 Іщенка Дмитра

 

Виступ студента групи Мнб-161 Бабяка Ростислава

 

Учасники круглого столу

 

Проведення круглих столів стало вже гарною традицією у нашому навчальному закладі. Студенти із задоволенням беруть участь, оскільки піднімаються актуальні питання, розширюється світогляд. Головна мета –залучення студентів до науково-пошукової роботи, написання статей, створення презентацій та вміння впевнено доводити свою думку.

Після виступів, жвавого обговорення актуальних питань ректор інституту Драбовський Анатолій Григорович вручив усім учасникам сертифікати. 

 

 

Завідувач кафедри фундаментальних
та обліково-фінансових дисциплін
Гринчук Тетяна Петрівна