На базі Центру суспільної освіти і соціального партнерства, в рамках проекту «Підвищення обізнаності населення Вінницької області щодо безпечної міграції та працевлаштування», за підтримки IOM UkraineEmbassy of Canada in Ukraine і Міністерства закордонних справ королівства Норвегії, завідувачка кафедри права Вінницького кооперативного інституту Гладка Наталія Михайлівна, спільно з студенством інституту, стали учасниками заходу «Проблема торгівлі людьми: виклики сьогодення», організованого Вінницькою обласною правозахисною організацією «Джерело надії» .

Під час проведення тренінгу, учасники були ознайомлені з темами: »Що таке торгівля людьми», «Правила безпечної подорожі», «Ситуація з торгівлею людьмив Україні. Міфи чи реальність?».

Крім того, учасниками було зроблено тестовий дзвінок на гарячу лінію 527 та поставлено ряд першочергових питань фахівцям.

Висловлюємо щиру подяку ВОПО «Джерело фнадії» та особисто координатору заходу Орловій Христині Петрівні, за можливість долучитися до проекту та за професійний та змістовний тренінг .