6 листопада 2018 року у Вінницькому кооперативному інституті, який виступив організатором, відбулася Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Європейська інтеграція України: гуманітарно-правові та інституційні механізми». Співорганізаторами конференції були Вища школа економіки, права та медичних наук ім. проф. Едварда Ліпінського в м. Кельце (Польща) та Український науково-дослідний інститут українознавства (м. Київ).

Вітальне слово ректора
Вінницького кооперативного інституту
д.е.н. Драбовського А.Г.

Пленарне засідання з вітальним словом відкрили ректор Вінницького кооперативного інституту д.е.н. Анатолій Драбовський та проректор Вищої школи економіки, права та медичних наук ім.. Е. Ліпінського доктор Кшиштоф Ваторек. 

Делегацію Республіки Польщі представляли проректор Вищої школи доктор Кшиштоф Ваторек, заступник декана факультету економіки і фінансів доктор Віктор Краса, доктор Агата Малесінська та магістранти Вищої школи Ева Сойда і Анна Вітковська.

Під час роботи пленарного засідання

Доповідь магістранта
Вищої школи економіки, права та
медичних наук ім. Едварда Ліпінського
Еви Сойда

 

На пленарному засіданні заслухано та обговорено доповіді магістрантів Вищої школи економіки, права та медичних наук  Еви Сойди та Анни Вітковської, а також студентів Вінницького кооперативного інституту Ілони Ковальчук, Наталії Горячкіної та Кирила Ваталіна. Доповідачі представили свої реферати з актуальних для двох держав тем. Підводячи підсумок роботи пленарного засідання, доктор Кшиштоф Ваторек зауважив, що у в доповідях українських студентів відображені актуальні для розвитку України проблеми та запропоновані шляхи їхнього вирішення, а також акцентовано увагу на факторах, що стримують розвиток нашої держави.

 

 

 

 

Обговорення доповідей, представлений на пленарному засіданні

 

Доповідь студентки ВКІ
Наталії Горячкіної

 

Молоді науковці працювали за такими секційними напрямками роботи:

Секція 1. Пріоритети економічного розвитку держави, регіону, підприємства в умовах євроінтеграції

Секція 2. Конкурентоспроможність національних підприємств та організацій у сфері управління та адміністрування.

Секція 3. Гуманітарні науки: сучасний погляд.

Секція 4. Правова гармонізація стосунків з Європейським Союзом.

 

Модераторами 1 та 2 секцій були студенти Інституту Аліна Бондарчук  та Дарія Мельник, а координатором  к.і.н., доцент Людмила Дибчук .

Робота секцій пройшла в теплій, доброзичливій та діловій атмосфері.

Найкраще зуміли презентувати свої наукові доробки такі студенти: Аліна Бондарчук, Людмила Орел, Ярослав Томчук, Дарія Мельник, Олеся Чернілевська та Іванна Козаченко.

Цікаво та професійно пройшли презентації Каріни Ридвальської, Богдана Гусара,    Богдани Бойчук, Юлії Дідусь та Ольги Тригуб,

Модератором 3 секції виступила Олена Вонсевич, 4 – Ольга Ковальчук, а координувала їхню роботу к.ю.н. Гладка Наталія Михайлівна.

В роботі секції «Гуманітарні науки: сучасний погляд» взяли участь молоді вчені Науково-дослідного інституту Українознавства к.і.н. Оксана Овсіюк, к.і.н. Тіна Полек, к.і.н. Олена Брайченко.

Студенти Вінницького кооперативного інституту представили свої доповіді щодо вирішення певних гуманітарних та правових проблем.

Жваве обговорення та дискусію викликали доповіді таких студентів: Ольги Ковальчук, Сусанни Коваль та Олександра Післяка.

Студенти, які представили найбільш цікаві та актуальні доповіді, були  відзначенні матеріальними преміями.

 

Екскурсія музею споживчої кооперації

 

Загалом цей захід лишив по собі гарні враження, дав змогу представити свої власні погляди багатьом студентам і обмінятись знаннями щодо гуманітарно-правових та інституційних механізмів, що задіяні у процесі європейської інтеграції України.

 

Проректор з науково-методичної
роботи Вінницького
кооперативного інституту
к.е.н. Людмила Прицюк