У Коледжі економіки і права Вінницького кооперативного інституту 30 жовтня 2018 року відбулося обласне методичне об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних дисциплін.

Учасники обласного методичного обєднання викладачів інформатики та комп’ютерних дисциплін  

 

У методичному об’єднанні взяли участь викладачі із 24 закладів освіти Вінницької області, зокрема, методист Ради директорів – Леся Володимирівна Моторна, голова обласного методичного об’єднання – Анатолій Іванович Колеснік.

Захід розпочався із вітального слова ректора Вінницького кооперативного інституту, доктора економічних наук, професора Анатолія Григоровича Драбовського, в якому він привітав учасників методичного об’єднання та наголосив на важливості роботи викладачів комп’ютерних дисциплін в освітній діяльності, адже сучасний  освітній простір важко уявити без використання  інформаційних технологій та інноваційних засобів навчання.   

Моторна Леся Володимирівна ознайомила учасників із новими нормативно-правовими документами, що стосуються організації освітнього процесу у 2018-2019 н.р.

Доповідь методиста Ради директорів – к.п.н. Моторної Л.В.

 

Під час роботи методичного об’єднання також обговорювались питання вивчення інформатики в технікумах та коледжах у поточному навчальному році; особливості вивчення інформатики після впровадження в технікумах та коледжах освітньої програми профільної середньої освіти для підготовки молодших спеціалістів на основі базової загальної середньої освіти; рекомендації щодо навчально-методичного забезпечення (відповідно листа МОН No1/9-434 від 09.07.2018 р.).

Доповідь Голови обласного методичного об’єднання – Колесніка А.І.

 

У процесі роботи методичного об’єднання викладачі ознайомились із передовим педагогічним досвідом викладачів, обговорили положення про олімпіаду з інформатики та затвердили оргкомітет обласної олімпіади з інформатики у 2019 році.

Детальніше ознайомитись із планом роботи методичного об’єднання та доповідями викладачів можна за посиланням:

Обмін досвідом та співпраця викладачів інформатики та комп’ютерних дисциплін є запорукою успішної та ефективної організації освітньої діяльності у закладах освіти.

 

Завідувач відділом науково-пошукової
роботи та управління якістю освіти
Ільніцька Юлія Броніславівна