20 жовтня   2018 року майбутні абітурієнти, випускники 9-х та 11-х класів міста  Вінниці та Вінницького району завітали на День відкритих дверей до  Вінницького кооперативного інституту для того, щоб отримати інформацію про наш навчальний заклад, спеціальності та умови вступу.

Усі учасники заходу отримали рекламні друковані матеріали, а також оформили сертифікати на знижку при вступі на навчання.

Знайомство розпочиналося в фойє навчального закладу, свої інформаційні стенди розгорнули всі кафедри інституту та коледжу. Презентації допомогли потенційним абітурієнтам одразу після реєстрації поспілкуватись з викладачами та завідувачами кафедр, отримати відповіді на запитання щодо спеціальностей.

 

Відкрив захід ректор інституту, доктор економічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України Анатолій Григорович Драбовський, який розповів про історію та традиції інституту, про особливості навчання, а також  про перспективи, які відкриватимуться перед тими, хто вирішить здобувати  вищу освіту саме у ВКІ.

 

Докладніше про умови вступу розповіла заступник відповідального секретаря приймальної комісії – Кирилюк Ніна Галактіонівна

 

З вітальним словом виступила заступник голови студентського самоврядування ВКІ Мельник Діана

 

Бармен - шоу від випускника комерційно-технологічного відділення Андрія Сивака

 

Майстер - клас від викладача хімії Цигвінцева Ігоря Геннадійовича з виявлення фальсифікації харчових продуктів

 

 

Захід пройшов у теплій та дружній атмосфері 

 

Наступна зустріч відбудеться 24.11.2018року. Буде ще цікавіше!

Чекаємо на Вас!