10.10.2018 цим питанням переймалися викладачі кафедри фундаментальних та обліково-фінансових дисциплін на методичному семінарі “Використання відеоконтенту в освітньому процесі”, який проводила  викладач-методист Горобець Л.В. Коли навчальний матеріал подається за допомогою  захоплюючого скрайбінгу та інфографіки,  використовуються вибінари та науково-популярні фільми, переглядаються заняття кращих викладачів України, то студенту неможливо думати ні про що, окрім теми  заняття.

В умовах сьогодення, коли створюється єдиний інтелектуальний простір засобами інтернет-технологій, нагальною вимогою є поєднання класичних педагогічних технологій з інформаційними технологіями навчання. Викладачі кафедри вносять інновації у свою діяльність. Для того, щоб урізноманітнити види навчальної діяльності та задовольнити потреби сучасного Net-покоління, використовують якісні медіа-інструменти: веб-лекції, вебінари,  інтерактивні та анімаційні відеоролики, графічне візуальне подання даних та знань.

Викладачі кафедри докладають зусиль, щоб  кожен день студента, проведений в коледжі економіки та права, був насичений новими, сучасними та цікавими знаннями.