02-03.10.2018 року у місті Київ на базі Київського університету НУБіП відбулися Всеукраїнські спортивні ігри серед студентів із важкої атлетики.

У змаганнях взяли участь команди вищих навчальних закладів міст: Києва, Ніжина, Умані, Харкова та Вінниці.

Наш колектив представляли чотири важкоатлети: студенти із груп ОП-161; РО-161; ПР-181; ПР-151.

Наших спортсменів готувала до змагань викладач Коледжу економіки і права ВКІ, майстер спорту України Майя Олександрівна Ліщенко.

Майя  Ліщенко

 

Суттєву допомогу у підготовці нашої команди надав Іван Кулижніков, який нині тренує німецький клуб штангістів «Гамбурзькі ведмеді».

Іван Кулижніков

 

Творчий підхід, сучасна методика підготовки надала можливість нашим спортсменам добре підготуватися до змагань і заявити спортивній спільноті вищих навчальних закладів, що ми серйозні претенденти на призові місця з важкої атлетики.

Так, наші спортсмени: Гонтар Вікторія, студентка групи ОП-161, Москаленко Андрій, студент групи РО-161 зайняли перші місця у своїх вагових категоріях.                   

Гонтар Вікторія -ОП-161  

Москаленко Андрій -РО-161

Не менш успішно виступили члени команди: студенти групи ПР-181 та групи ПР-151 Олійник Андрій та Гайдамака Максим, які зайняли другі місця у своїх вагових категоріях.

Гайдамака Максим -ПР-151

Олійник Андрій-ПР-181

За підсумками змагань наша команда посіла третє командне місце серед вищих навчальних закладів, що брали участь у змаганнях.

Команда ВКІ нагороджується  за  третє загальнокомандне місце

 

Тренер команди Майя Ліщенко нагороджена грамотою Комітету з проведення всеукраїнських спортивних ігор з важкої атлетики за добру підготовку команди.

Тренер-викладач, майстер спорту України Майя Ліщенко

 

Учасники ігор, їх наставники зробили памятну загальну фотографію

 

Колектив інституту сердечно вітає наших спортсменів, їх тренера з вагомим досягненням у цих змаганнях.

Завідувач кафедри загальноосвітніх дисциплін
та фізичного виховання коледжу
Г.В. Лиса