Я, Подоляка Степан, голова студентської ради Вінницького кооперативного інституту та Коледжу економіки і права, відповідно до рішення студентської ради вирішив взяти інтерв’ю у 3-4 абітурієнтів, щоб оцінити якість профорієнтаційної роботи студентів.

09 липня 2018 року я відвідав приймальну комісію.

Подоляка С.: Скажіть, як тебе звати і звідки ти дізнався про наш заклад вищої освіти?

Абітурієнт: Я, Скрицький Еуженіо, подав документи у коледж за спеціальністю «Харчові технології». Народився у Португалії, навчався у Польщі, закінчив 9 класів школи-гімназії №6 у місті Вінниця.

Дізнався про ваш навчальний заклад з Інтернету, що надає вичерпну та цікаву інформацію.

 

Подоляка С.: А якими мовами ти володієш?

Еуженіо: Португальською, польською, українською. Хочу вивчити англійську мову та удосконалювати знання з інших мов.

Подоляка С.: Успіхів тобі, Еуженіо.

Подоляка С.: Як тебе звати?

Абітурієнт: Я, Кеба Іван Олександрович, з с. Брусилів Літинського району, де і навчався. Подав заяву та документи на спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування».

Я уже давно вирішив отримати вищу освіту у Коледжі економіки і права Вінницького кооперативного інституту, де навчався мій батько Кеба Олександр Петрович, який завдяки здобутій освіті успішно будує свою кар’єру.

Подоляка С.: Успіху, Іване Олександровичу, раджу з перших днів зайняти позицію: «Я хочу все знати!», і щоб твій батько та мати пишалися тобою.

Подоляка С.: Як тебе звати?

Абітурієнт: Я, Сліпченко Світлана Володимирівна. Народилася у с. Куна Гайсинського району, закінчила 9 класів у рідному селі. Подала документи на спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Всю інформацію про Коледж та Інститут я отримала під час проведення «Дня відкритих дверей». Дуже ґрунтовно нам надали інформацію, провели екскурсію, організували зустріч із викладачами.

Подоляка С.: Світлана, бажаю тобі успіхів під час екзаменів. Раджу брати активну участь у житті колективу Коледжу та Інституту.

Подоляка С.: Я бачу, що абітурієнтка взяла у підкріплення своїх рідних. Можна з вами поспілкуватися?

Абітурієнтка: Так, звичайно. Я, Гонта Анастасія Олександрівна, проживаю у смт. Тростянець, де і закінчила 11 класів загальноосвітньої школи. Про Коледж та Інститут, всі можливості і переваги я дізналася з допомогою Інтернету. По приїзду до коледжу працівники консультативного центру приймальної комісії допомогли створити особистий кабінет для подачі електронної заяви. Подала заяву на дві спеціальності.

Подоляка С.: Анастасія, у нас дуже цікаве та насичене подіями студентське життя, проводиться багато різноманітних  заходів. Бажаю тобі успіху у конкурсі «Міс ВКІ» найближчим часом.

Іде оформлення особових справ абітурієнтів.

Подоляка С.: Дякую всім за інтерв’ю. Ми чекаємо кожного із вас  у нашій великій студентській родині Коледжу та Інституту.

Успіхів вам на вступних іспитах!