Студенти Вінницького кооперативного інституту та Коледжу економіки і права відвідали виробничу фірму  «Панда», яка виготовляє безалкогольні напої під торговою маркою "Караван" з 1996 року. Асортимент ТМ "Караван" це - лимонадні, соковмісні напої та артезіанська вода "Караван". 

Під час екскурсії студенти мали змогу ознайомитись з технологією виробництва продукції. Виробничий комплекс повністю оновлено у 2007 році. Сучасне обладнання компанії KRONES (Німеччина) дозволяє випускати напої, що потребують високої гігієнічної культури виробництва. Виробнича потужність становить близько 0.5 млн. пляшок на добу. Для виробництва напоїв використовується вода з артезіанських свердловин, які розташовані за межами міста в лісовій зоні. Через спеціальний трубопровід, довжина якого понад 2 км, вода зі свердловин постачається до виробничого комплексу. 

Підприємство здійснює постійний моніторинг якості води, перед початком виробництва напоїв вся сировина та інгредієнти проходять перевірку на відповідність Державним стандартам якості та внутрішнім вимогам компанії. Сертифікована лабораторія підприємства проводить контроль кожної партії готової продукції.

Проте, головним акцентом уваги є забезпечення стабільності та мікробіологічної чистоти процесів виробництва.

Дякуємо за цікаву та пізнавальну екскурсію!