17 травня 2018 року мені пощастило побувати в середовищі амбітних студентів - у Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавському університеті економіки і торгівлі».

Метою моєї поїздки була участь у науково-практичній конференції «Інноваційні процеси і їх вплив на ефективність діяльності підприємства».

Якщо бути відвертою, то мене до чортиків вразила гостинність та відкритість університету і всіх, хто брав участь у підготовці та проведенні даного заходу, за що хочеться висловити їм окрему подяку.

У роботі науково-практичної конференції взяли участь 39 молодих учених з різних куточків України. 17 доповідачів презентували свої дослідження шляхом виступів.

Як представник ВКІ я презентувала доповідь на тему: «Нові можливості працевлаштування осіб з інвалідністю». Це актуальне питання, оскільки у Вінниці запущено дуже багато проектів, які дозволяють особам з інвалідністю адаптуватися в суспільстві. І про їх досвід я розповідала учасникам наукового заходу. 

По завершенню конференції всіх учасників було відзначено дипломами споживчої кооперації України та сертифікатами Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі». 

І наостанок, доктором історичних наук, професором Тетяною Володимирівною Оніпко, була проведена пізнавальна екскурсія по визначних місцях Полтави.

 

 

 Студентка: Драбата Ангеліна